Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Flash Player? Én chromhoz szeretnék valamit de nem adobe-t mert azzal nem lehet filmet nézni neten mert csúszik a kép a hanghoz képest! (nem is keveset)

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

érdekes az adobe a legjobb! :P

rakd fel a legfrissebbet belöle és a videokártya drivereit frissitsd is és utána mond hogy akad meg csúszik! ha meg 120 éves géped van akkor nem csodálom ha HD filmet akarsz nézni és beakad...

2012. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gépem nem 120 éves!

Ez egy elég jó kis 4-es gép!

2012. máj. 14. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
a jó kis 4es gép mit takar? Pentium 4? Mert akkor ne csodáld ha akad a flash. Amúgy meg az adobe flash player a legjobb szerintem...
2012. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HEHEHE.... nincs is más, csak az Adobe Flash Player, de másik kell az IE-hez, más a Firefoxhoz és a Chromé beépül a Vezérlőpultba (vagyis a Windowsba).
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én gépem is négy éves, de két magú procis. Múltkor vírust irtottam egy Pentium4-es laptopon, akkor éreztem a különbséget. Rettentően lomha a P4-es a Dual Core-hoz képest, pedig elméletben ugyanannyi a memória.
2012. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4? na fsza!
2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!