Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on mit tegyek hogy...

NCore-on mit tegyek hogy folyamatosan tudja fel tölteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Leszedtem azokat a fájlokat amit a legtöbben töltenek le, de azt néha seed-eli néha pedig nem, mert nagyon sokan seed-elnek még rajtam kívül. Mit tegyek hogy az internet feltöltésem teljes mértékben, folyamatosan nCore seed-elésre fordítsam?


Röviden: néha seed-elek és néha nem (pedig sok minden le van töltve már). mit tegyek hogy a max feltöltési "hatásfokot" nCore feltöltésre fordítsam?

Köszi a segítséget!


2012. máj. 15. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtad kívül még sokan seedelnek, akkor az a torrent túlseedelt lehet. Minél többen vannak rajtad kívül, és minél többnek van nálad nagyobb feltöltési sávszélessége, annál kisebb az esélye hogy rád fognak letöltők kapcsolódni.


Még az sem biztos, hogy a sok leechernek jelzett ember közül mind letöltő, mert ha valaki nem töltött le mindent a torrentből, de már befejezte a letöltést, ő seedernek számít és leechernek van jelölve.


A jelenleginél nem is tudsz többet tenni, és nincs is olyan beállítás amivel te elérheted hogy mindig rád kapcsolódjanak és mindig teljes sebességgel tudj feltölteni. Az nC-n a legnagyobb a peer/torrent arány, ezért csak az tud érvényesülni, aki minél tovább marad egy torrentet seedelni.

2012. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én ezt értem de akkor nem fognak "megcseszni" ha nem töltöm fel a pl 8 Gbos fájlt nem azért mert nem akarom hanem nem tudom emiatt ?? :(
2013. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott a szabály ami leírja világosan. 1,0 arányig kell feltölteni, VAGY 48 órányit összesen 14 napon belül. Ha az egyik teljesül akkor rendben vagy.
2013. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48 óra az azt jelenti hogy 48 óráig "online" van a torrent?
2013. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, azért is írtam hogy összesen 48 óra 14 napon belül, azaz összeadódik a sok kis egység. Napi átlag 3-4 órányi seed jön ki ha a minimumot nézed.
2013. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Értem és azt elmagyaráznád hogy mi a hit'n run torrent? mert ezt nem értem. Bocs csak tegnap regeltem be. :)
2013. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Wiki oldalon a ratiofree szabályzat leírása részletesen megadja mit kell csinálni. Lehet egy kicsit bonyolultnak hangzik.


A lényeg röviden: ha letöltesz valamit akkor 1,0 arányig vagy 48 órát át kell seedelni 14 napon belül.

Ha nem teljesül valamelyik feltétel, akkor a torrent hit-n-run státuszba kerül. Meg van adva minden rangnál hogy havonta hány ilyened lehet. Ha túlléped akkor letiltják a letöltési lehetőségedet, és pár alkalom után kitiltanak az oldalról.


Mivel a torrentezésnek az a lényege hogy minél több ideig seedelj, ezért legalább a minimum elvárást teljesíteni kell ahhoz hogy tag maradhass. Persze ha te magadtól még hónapokig seedelsz (a szabályon felül) azzal csak másnak teszel jót.

2013. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi mostmár értem én is megfigyeltem mikor be loginoltam h felül az Aktivitás gombra kell kattintani :P és ott mindent kiír h hány óra van még hátra. Nekem is az a gondom hogy viszonylag jó netem van 50 KB/s sebességgel töltök fel már ha van kinek :( de jó ötlet ez a 48 órás dolog mert hiába jó netem van ha nincs kinek seedelni... pl leszedek 1.7 MB-os fájlt és senki nem tölti le tőlem akkor várhatnám az örökkévalóságot.. :D KÖSZI A HELPET
2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!