Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi vevő erősítéshez kérnék...

Wifi vevő erősítéshez kérnék házikészítésű tippeket?

Figyelt kérdés
Normális használható tippeket várok és nem véleményeket. köszönöm szépen
2012. máj. 16. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mennyit kéne rajta erősíteni? Lehet kapni wifi jeltovábbítót, amivel növelhető a hatótáv, vagy úgy kell helyezkedni, hogy minél kevesebb és vékonyabb falak legyenek a gép és a router között.

Vagy ki kell ütni pár falat XD

2012. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira gyenge a jel hogy folyton megszakad, csak annyit szeretnék, hogy stabil legyen és sokat nem akarok rákölteni, max pár ezrest, egy ilyen erősítő pedig jóval drágább
2012. máj. 16. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Más ötletem nincs, a HTC telefonoknak van egy ilyen szolgáltatása még, de hogy állandóan erre használni.
2012. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Wifi-parabola?

[link]

Nem próbáltam. Ha te megteszed, leírhatnád a fejleményeket. :)


G.

2012. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

12:31:


Annyira gyenge a jel hogy folyton megszakad, csak annyit szeretnék, hogy stabil legyen és sokat nem akarok rákölteni, max pár ezrest, egy ilyen erősítő pedig jóval drágább



18:15


Köszönöm szépen ezt én is néztem, én is olyan embert keresek aki már kisérletezett ilyenekkel és nem sajnálja másoktól a tapasztalatait

2012. máj. 16. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:

12:31-es vagyok.

[link]


Ez haveromnak működött, de ő úgy csinálta hogy kisebb ventillátor rácsos védőjére csinálta az egészet.Neki az udvarra kellett, így fal nem fogta a jelet.

2012. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem szarakodtam vele ennyit. Alufóliából és szigetelő szalagból csináltam ilyen parabolatányér formát és azt tettem az antenna legvégére. 8 decibelt javított a vételen. A szigetelő szalag arra kellett, hogy ne szakadjon szét az alufólia. A szélét ragasztottam körbe, meg keresztbe egy x-et. Az x közepét kivágtam, hogy rá lehessen tenni az antennára, beállítottam, hogy merre nézzen és kész.
2012. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inssider nevű progival, meg lehet folyamatosan figyelni a jelerősséget, miközben állítod.
2012. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Angyal Gábor válasza:

Hali!


Ezt tudom neked is javasolni: [link]

2013. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!