Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ADSL szolgáltatót váltok,...

ADSL szolgáltatót váltok, hogyan kell a gépemet át, - ill. beállítani?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem lépésről, lépésre mind a kiszolgálót, mind a levelezőprogramot.( Outlook Express) Nagyon kezdő vagyok!
2008. ápr. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez még igencsak kevés információ :) Mivel azt írtad, hogy szolgáltatót váltasz, így feltételezem, hogy van már meglévő ADSL szolgáltatásod, csak ezután máshonnan veszed igénybe.


Tudni kellene még azt is, hogy milyen operációs rendszert használsz, illetve, hogy melyik az új szolgáltatód. Akkor el lehet mondani teljesen részletesen, hogy mit kell csinálni.

2008. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, van ADSL-em, és szolgáltatóm is, aki nem a legjobb, és legolcsóbb, ráadásul annak a területén működik, akihez most szünetmentes szolgáltató-váltással át akarok igazolni. (nem akarom egyiket sem nevén nevezni!)

Windows XP van a gápemen, Mozilla Firefox keresőt használok, és OE. levelezőprogramot, amit majd szándékozom Thuderbirdre váltani. Remélem elér az info, és előre is kösz. a segítséget!

2008. ápr. 23. 16:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Magyarország legnagyobb Internet szolgáltatója, amely a Telekom hálózatán működik, talán leírhatom: T-Online.
2008. ápr. 23. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megtaláltam a választ. Ha esetleg mást is érdekel, itt megtalálja:

[link]

2008. ápr. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!