Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kézalól.hu-ra váltottam a...

Kézalól.hu-ra váltottam a Vatera helyett . Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ez most valami reklám? Mert úgy látom, van rajta összvissz 100 cikk. Szerintem vétel és eladás szempontjából sem éri meg így. Nyílván valahogy be kell indulnia, de egy nagyobb látogatottságú portálon (még ha listázási díjat is kell fizetni, ami nem olyan sok - nem tudom, miért hal bele rögtön a magyar ember, ha egy szolgáltatásért (pl tömegközlekedés) díjat kell fizetnie) sokkal nagyobb esély van megfelelő terméket találni, és sikeresen eladni valamit.
2009. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Zsibvásárra váltottam, szerintem a termékek száma meggyőző, most haladta meg a 200000-et. Ezzel lehet mérni talán legjobban az oldalon levő eladók és vevők számát. Nem akartam olyan oldalra feltenni az eladó cikkeket (ami nem kevés időráfordítás), ahol nincs vásárló...
2009. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!