Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi probléma vagy konfigurálá...

Wifi probléma vagy konfigurálás? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám merült fel, hogy bár nem az enyém a wifi,de nem jelszavas, és eddig simán fel tudtam lépni ha elérhető volt, most az utóbbi időben azt írja ki hogy nem azonosított hálózat, nincs internetkapcsolat,de ennek ellenére csatlakoztatva van..Először azt hittem hogy le lettem tiltva, vagy ilyesmi, de nem, mert néha meg fellép egy kis időre, aztán megint nincs kapcsolat..Mit csináljak vele, hogy jó legyen? Csak értelmes válaszokat kérek, köszi, és ha van ötleted,kérlek részletesen írd le, nem vagyok egy számtechzseni. Köszi



2012. máj. 18. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és lehet hülyeség, de akkor lesz kapcsolat,ha arrébb megyek egy másik pontra,később megint elmegy, és már nincs olyan pontja a lakásnak, ahol el tudnám érni :D De ettől függetlenül csatlakoztatva van, a térerősség 3as, de nincs kapcsolat ......:(
2012. máj. 18. 17:56
 2/2 A kérdező kommentje:
es most megint mukodik.......vegem van ettol......mitol van ez?
2012. máj. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!