Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail Az osztaly keszitett...

Gmail Az osztaly keszitett egy google fiokot (gmail) En nem jelentkeztem ki es ugy hasznaltam a googlet. Igy a tobbiek lathatjak hogy mire kerestem ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es nem tudom valahogy kitorolni?
2012. máj. 20. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet megneni?
2012. máj. 20. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ejnye bejnye

rossz dolgokat nézegetünk?

2012. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le se tudod pontosan irni, hogy mit akarsz.

Alapvető tévedésed: A Google Fiók nem egyenlő a gmail-al.

Ha valaki a gmail-ra regizik, automatikusan kap egy Google Fiók-ot, melyben a gmail-on kivűl más szolgáltatásokhoz is hozzá tud férni.

Akinek nem gmail cime van, annak bármilyen email cimmel külön regiznie kell és csak ugy kap Google Fiók-ot.

Egy osztálynak egy Google Fiók vagy egy gmail postafiók? No, ez a nagy marhaság!

2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy te annyira kepben vagy a dolgokkal. Igazan buszke lehetsz magadra... segiteni h nm akarsz akkor igazan nincs miert oszd az eszt. Legalabb csinalnad ugy h masnak is legyen haszna belole. Meg szerencs h vannak normalis es segitokesz emberek.
2012. máj. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!