Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vki világosítson fel, én úgy...

Vki világosítson fel, én úgy tudom hogy az angolkáknak 14 (2 évad) letölthető része van (ha nem így lenne akkor javítsatok ki), de nem tudom hogy honnan lehetne letölteni mert csak fizetős oldalak vannak az ingyenes rész meg nagyon lassú?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 00:27
 1/3 anonim válasza:

Magyarul vagy angolul?

Az egész (UK) sorozat 3 évad:

1. évad 8 rész

2. évad 10 rész

3. évad: 9 rész


Ezenkivül van még egy amerikai Little Britain sorozat, de az ugy tűnik, elég gyorsan meghalt: összesen 6 rész


Ha a kérdésed a magyar részek letöltésére vonatkozott, abban sajna nem tudok segiteni

2009. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magyar szinkronosra vonatkozott a kérdés, de köszönöm szépen a választ. Eddig 14-et levadásztam.
2009. jún. 29. 08:42
 3/3 anonim válasza:
Bocsi,hogy kérdezek,de honnan szerezted meg az első 2 évadot?Én is csak fizetős vagy torrent oldalt találok,de oda lehetetlen bekerülni!Nekem,mondjuk jobb lenne a torrent,mert a Modz...letöltő füle folyton kilép!!!
2009. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!