Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zöld videó probléma, miért?

Zöld videó probléma, miért?

Figyelt kérdés

feltöltök néhány képet egy problémáról, amit nem tudok megoldani. néhány filmnél és videónál ezt a zöld (esetenként lila és rózsaszín csíkokkal) képernyőt hozza be.

Az operációs rendszerem Win7 de a képernyőillesztő szofvert pedig a Win Xp-hez van kalkulálva, meiatt néhányszor össze is szokott omlani :S a videókártya integrált, nem tudom számít-e ez valamit hogy laptopról nézem.

a képek:

http: [link]

[link]

az összeomlásokról pedig:

[link]

Remélem gyorsan választ kapok, és meg tudom oldani a problémát. Válaszotokat előre is köszönöm.



2012. máj. 20. 18:07
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és Firefoxot használok, másik gépen (asztali Xp) nem volt probléma.
2012. máj. 20. 18:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a video driver gyanús, ha nem tudod frissíteni, az gáz, akkor nem nagyon lehet segíteni a bajodon. Mondjuk ha annyira régi, hogy nincs hozzá még vista driver se, akkor nem volt a legjobb ötlet rárakni a win7-et.


Próbálkozz a flash player frissítésével, hátha segít valamit.


[link]

2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem én raktam rá a Win7-et, már így vették nekem a szüleim, de igen frissítem a Flash Playert aztán kiderül.. de kössz a gyors választ.
2012. máj. 20. 18:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem de sehol nem találtam 32 bites, Intel Pentium P6100-as processzorhoz drivert :S esetleg valaki talált hozzá már?
2012. máj. 20. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a processzorhoz kell a driver, hanem a grafikus chiphez. Ha nem tudod, milyen, akkor a GPU-Z elvileg megmondja, de ha tudod a laptop pontos típusát, az alapján is vissza lehet keresni.
2012. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Intel HD Graphics chip van benne, a CPU-Z is ezt mondja
2012. máj. 20. 18:40
 7/9 A kérdező kommentje:
na az Intel.com-on találtam drivereket,de mind csak 64 bites oprendszerhez van :S nekem pedig 32-es van :( akkor lehet hogy az a baj, hogy erre a laptopra csak 64 bites oprendszer van? mert faterom ismerőse informatikus, tőle vettük a laptopot, és ő rakta rá a rendszert.
2012. máj. 20. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, sikeresen félrevettél, nem egy ezer éves, vista előtti gépről van szó. Van is hozzá driver.


Win7 x64:

[link]


Win7 x86:

[link]


A rendszerednek megfelelőt rakd fel.

2012. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a flash playert kellett frissítsem, meg a firefoxot és megjavult.Lehet neked is ez a ludas.Ja meg persze a videó kari drivere is kelleni fog.:)
2012. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!