Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmailon szeretném beállítani...

A gmailon szeretném beállítani, hogy a 3 freemail-es fiókomból az üzenetek oda jöjjenek. Mit kéne beírnom a port és a pop szerverhez?

Figyelt kérdés
folyton azt írja hogy Probléma történt a mail.freemial.hu-hoz történő csatlakozáskor. A pop szerverrel vagy a porttal lehet a gond.
2012. máj. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj be a freemailes fiókjaidba és van ott olyan, hogy átirányítás oda csak beírod a gmailos címedet, nekem is így van.
2012. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És fél órán belül meg kéne kapjam a leveleket?
2012. máj. 21. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem simán megjönnek szinte azonnal... de próbáld ki, küldj magadnak egy mailt egy másik címről
2012. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kapom meg a levelet :(
2012. máj. 21. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

A Gmail-es és a Freemailes postafiókokat is le tudod tölteni levelezőkliensbe, pl. Mozilla Thunderbirdbe.

Sokkal jobban lehet kezelni.

[link]

2012. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már rá jöttem mi a gond. Ékezet volt a freemailes jelszómban, amit gmail nem kultivál. XD
2012. máj. 21. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A levelezőkliens használata a legjobb megoldás.
2012. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de az nem jó, ha valakinél vagyok és az ő gépen akarom megnézni az emailemet. Így jobb mert csak egy helyen kell bejelentkeznem.
2012. máj. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!