Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a Virtual...

Mi a különbség a Virtual Server és a Port Forward között?

Figyelt kérdés
Van egy Edimax br-6204wg routerem amiben megtalálható ez a két dolog de nem igazán tudom mi a különbség a kettő között.Valaki eltudná magyarázni nekem példával?Megköszönném
2012. máj. 21. 23:52
 1/1 Senki Alfonz ***** válasza:

Nem, ne haragudj . 3-szor futottam neki , nem tudom példával értelmesen megfogalmazni .


Port forwrdingnál a router az adott porton beérkezö kapcsolatokat a megadott ip-cimen lévö eszköz ugyanazon portjára továbbitja.


Virtual servernél az adott porton beérkezö kapcsolatokat a megadott ip-címen levö eszköz tetszöleges portjára továbbitja.


DE ezek a dolgok akkor szükségesek csak ha valamilyen szervert szeretnél futtatni , egyébként felesleges foglalkozni vele.

2012. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!