Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A problémám igen egyszerű:...

A problémám igen egyszerű: semmilyen böngészővel nem tudok betölteni néhány oldalt (google, gmail, facebook, yahoo, neptun. ) Se chrome, se FF se IE, se opera nem tölti be a fönti oldalakat :O? Hogyhogy?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már süti-törléssel, teljes böngésző és java frissítéssel, de nem igazán tudtam megoldani a helyzetet. Se chrome, se FF se IE, se opera nem tölti be a fönti oldalakat :O? Hogyhogy?

2012. máj. 22. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínű le vannak tiltva az oldalak, gondolom ez egy munkahelyi PC.
2012. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam letiltott oldalakat. Próbálkoztam azzal is, hogy kikapcsoltam minden webvédelmet, de nem jött össze.
2012. máj. 22. 09:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Árulj el valamit. Most akkor ez egy iskolai/munkahelyi gép, amin le vannak korlátozva dolgok, és azon szeretnél átjutni, vagy pedig otthoni gép, és minden ok nélkül merült fel ez a probléma? A megoldás a két esetben különböző.
2012. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

otthoni gép, tegnap húztam új win7-et, és megy szépen minden, mint a gép, kivéve az említett oldalakat.


Bocsánat, hogy nem voltam eléggé tiszta-korrekt a leírásban.


Köszönöm a segítséged!

2012. máj. 22. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:

1 kérdés ide hogy írogatsz ? gondolom másik gép.

ha másik gép akkor rendben


van a gépednek internet kapcsolata ? müködik a háló kártya

minden driver fent van ?

2012. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
írtam a kérdésben, hogy csak néhány oldalt nem tölt be (gmail, yahoo, google, neptun, facebook.... ), más oldalak, hírportálok, blogok, fórumok, torrentoldalak, etcetcetc mind-mind betöltődnek és működnek.. egyedül az a pár nem..
2012. máj. 22. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt se tartom kizártnak, hogy buherált lemezről telepítettél, amiben beágyazott vírus van. Ez magyarázatot adhat arra, hogy telepítés után rögtön bajok vannak.


Persze ez nem biztos, az is lehet, hogy a szolgáltatód hibája.


Teendő: Linux live CD-ről indítsd el a gépet, és nézd meg, betölti-e az említett oldalakat. Ha nem, akkor menj a szolgáltatóhoz panaszkodni. Ha igen, akkor szerezz be egy érintetlen MSDN képet, és arról rakd újra a rendszert.


Mellékes teendő: Nézz szét a hosts fájlban, hogy ott le vannak-e tiltva ezek az oldalak. Ha igen, a tiltás eltávolítása csak akkor ér valamit, ha kideríted, hogyan tiltódtak le. (Pl. szülő vagy vírus által, haver viccelődik stb.)

2012. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még annyit megtennék, hogy megnézném hogy a javascriptek be vannak-e kapcsolva a böngészőn. Vagy nincs-e valami kiegészítő feltelepítve, ami letiltja őket.
2012. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na igen + a sütik
2012. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönet a segítségekért, de már megoldottam... az eset ss volt a hibás, abban kellett volna barmolnom.. inkább megszabadultam tőle és visszaálltam a bevált seccre,
2012. máj. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!