Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP-cím azonosító? Nagyon...

IP-cím azonosító? Nagyon fontos kérdés!

Figyelt kérdés

Osztrák állampolgár aki Ausztriában él, ki tudja nyomozni

hogy ki írt megjegyzést a youtubera feltöltött videójához ?


Otthoni gépemről írtam, ami Magyarországon van.


IP-cím azonosítóval ? rájöhet melyik városból írták ?

és ki írta ?

kiadják ezt az információt egy osztrák állampolgárnak ?


Felhasználónevemről nem jöhetett rá, hogy ki írt.


valahogy ki tudja nyomozni ?


2012. máj. 23. 13:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Akiről a megjegyzést írtam Facebookon ismerősöm volt...

pár napja kitörölt


talán ezért mert rájött kiírta ? de hogyan jöhetett rá ?

2012. máj. 23. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:

IP-címet más országban sem adnak ki csak úgy. A várost bizonyos esetekben vissza lehet keresni (google: ip2location), de nem feltétlen pontos. Stílusból viszont könnyen rájöhet, hogy ki trollkodik.

Youtube-on még az IP-címet sem látja a feltöltő.

2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akkor ez szimpla véletlen egybeesés lehet, hogy kitörölt.

Stílusból nem hiszem hogy rájött.


Akkor szinte lehetetlen, hogy rájött ,honnan írták a megjegyzést nem ? hacsak a várost nem azonosította be ugye ?

2012. máj. 23. 13:29
 4/10 anonim ***** válasza:
IP címet bemérni hivatalosan csak a rendőrség tud. Nyomozni is a rendőrök tudnak. Csak úgy nem adnak ki adatokat vkiről, hiszen megsértenék a személyiségi jogaikat. Keressétek meg a YouTube supportjait, ők majd segítenek.
2012. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hány százalék annak a lehetősége ,hogy egy magyar várost beazonosítson Ausztriából ?


már nagyon megbántam, hogy írtam a youtubera..

2012. máj. 23. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
értem.
2012. máj. 23. 13:33
 7/10 Csiß ***** válasza:

"hány százalék annak a lehetősége ,hogy egy magyar várost beazonosítson Ausztriából ?"


Ha nem követtél el büncselekményt,akkor még annak is 0% a lehetősége,hogy az IP címedet megszerezze.Közelébe se jut a város azonosításhoz.

2012. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leírom mégegyszer, hátha nem sikerült megérteni: a youtube kommentből a videó tulajdonosa nem tudja az IP-címedet. Így a további okfejtés, hogy mennyire valószinű, hogy abból a város kiderül, tökmindegy. Több ilyen célú oldal van, általában mind mást ír. Nekem most a legközelebbi is 40km-re van, amin belül 4 nagyobb és 10-12 kisebb város van, a falvakat meg se tudom számolni (vagy 40 biztos).

Viszont ha az osztrák emberke ismer két embert Magyarországról, és te írtad neki, hogy "kabbe Manfred", akkor nagyobb eséllyel tippel jól a kiléted iránt, mint ha IP alapján indul el.


15 évesen még én is sok mondatomat megbántam.

2012. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
osztrák emberkének több magyar ismerőse van. Még szerencse.
2012. máj. 23. 18:32
 10/10 A kérdező kommentje:

Youtube-n azt írtam be hogy Austria mint ország ahol születtem, de kezdetben Magyarország volt...

most nem tudom, lehet későn javítottam ki.


de a legrosszabb esetben is akkor csak azt tudja , hogy magyar az illető

2012. máj. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!