Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4 napja kijelentkeztem a...

4 napja kijelentkeztem a bigtorrent oldalról és nem tudok belépni.4,6 arányom volt. Jelszó, felhasználónév helytelen, e-mail cím nem szerepel az adatázisban. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Brazíilából 1,5 hónapja használom a bigtorrentet.3-4 napja kijelentkeztem és nem tudok belépni. Kb 4,6-os arányom volt. Rossz felhasználónév vagy jelszóra hivatkozik. Először azt hittem a jelszó rossz, de még a regisztrált e-mail címemet is elutasítja. A Torrentem 3.1.3. és még most is töltenek le a Torrentemről játékokat, csak én nem tudok bellépni a bigtorrent oldalra. Nagyon jól jönne egy kis segítség, hiszen itt a világ végén csak ily módon jutok hozzá magyar filmekhez, sorozatokhoz. Már a cookiekat is töröltem. Üdv, Peterdy Viktória

2012. máj. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már jelszó emlékeztetőt kérni és/vagy írni a Staffnak a problémáddal?
2012. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Az info@bigtorrentre és a bigtorrent2010@gmail.com címre tegnap írtam már levelet, de azóta sem kaptam választ. Igaz a bigtorrent oldalán még egy kapcsolat sincs kiírva, így a netről szedtem le ezt a 2 e-mail címet is.

Szerintem nem a jelszóval lesz a gond, hiszen még a felhasználónevemet is elutasítja, aztán az e-mail címemet is.

Nem vagyok egy nagy guru, de biztos van rá mód, hogy beazonosítsanak pl: IP cím alapján. Kérek add meg az elérhetőségeiket. Köszi, Peterdy Viktória

2012. máj. 24. 02:58
 3/4 anonim válasza:

ha a név se stimmel, és az email címed sincs az adatbázisba, akkor törölték a fiókodat.


én is így jártam.


üdv husky76

2012. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most vagyok így kb. 1 hete nem tudok belépni annyi ,hogy amikor én beírom a felh.nevem és a jelszavam akkor egyszerűen nem csinál semmit ,de amit elkezdtem tölteni torrentet az rendesen megy tovább de nem tudok belépni :(
2012. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!