Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a jó a lepontozásban?...

Mi a jó a lepontozásban? Nincs mód az ilyen emberek letiltására?

Figyelt kérdés

Akkora tirpák tuskók vannak már ezen az oldalon!Az ember megpróbál segíteni, vagy egyszerűen csak leírja egy véleménykérésnél a véleményét és jön a lepontozás.A kérdező meg néha azt a fáradságot se veszi hogy odabiggyesszen egy köszit.

Ami meg végképp kiütötte a biztosítékot, hogy privátban kaptam egy levelet ennyi szöveggel: "Te qrvára ismerős vagy nekem" Mekkora egy véglény az ilyen???


2012. máj. 24. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Mutáns véglények:p világvégén

hát nem tök mindegy

telon még pontozni se tudok

pedig engem lepontoznak mint láthatod

pedig nagy ritákán tudok segiteni is

(máskor is azt probálok)

melesleg amugy lejárt elavult vagy féléves kérdéseket keresnek fel ezek az emberek

és pontozgatnak

mivel pontozásért pontot kapsz

na de nem javul töle % od !!!! szóval minek is akor?

2012. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Buta és rosszindulatú emberek mindenhol vannak, ez ellen nem tudsz mit tenni. Egyébként meg miért olyan fontos neked, hogy hány százalékot kapsz? Nem teljesen mindegy? Megírtad a véleményedet, vagy segítettél valakinek, az már az ő dolga, hogy mihez kezd vele. Tudtommal úgysem kap csokit, akinek magas a pontszáma. Ez az aggodalom a százalékok miatt valami iskoláskorból visszamaradt gondolati csökevény lehet némelyeknél. Fel kellene nőni!
2012. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2007 ota itt vagyok ez már nem is tudom hányadik nevem

DE ! engem nem is érdekel hogy fel avagy le pontoznak

BÁR A KÉRDÉSEKET IS LEHETNE PONTOZNI AZ NAGYON JÓ LENNE !!


:))


PL: nagyon tetszenek ezek a fajta kérdések ..

Miért romlott el a webcamom?


Mi lehet a gond ? lassú a gépem


Hogy telepitsek windozt

(megkapja a tökéletes válaszokat és utánna még Ő megmagyarázza hogy Ő hogyan csinálná:( ))

2012. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egész pontozási rendszer egy nagy semmi, totál logikátlan, ha én lennék az üzemeltető, már rég átdolgoztam volna!

Hozzád hasonlóan rengeteget segitek és hónapok óta 80%-on vagyok. Mert engem is lepontoznak, sok ezen az oldalon az aberált, aki ezt élvezi.

Már nem is figyelem, nem is érdekel. Ha van ötletem, javaslatom, akkor irok, nem foglalkozok semmivel.

Reform kellene, már régóta.

2012. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lázadók lázadoznak (star wars és imperium galaktika öszerakásából:p)

hát nemtudo milyen pontozási rendszer kelene

ezel az a baj ha kérdezö % miat nem hisz az igazságnak

iletve igen az is nem jó mikor a kérdezö játsza a mindentudót akor mért kérdez?

van nagyon tapasztalt kérdezö is és mégsem azal kezdi hogy te nem is értesz hozá

vagy hogy én joban tudom

hanem kérdést tet fel válaszokért enyire egyszerü

de általában sok vita kerekedik mindenki közt

és a piros kéz a BOSZÚ:p

2012. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.Nem a százalék miatt érdekel a lepontozás,-tojok rá amíg nem lehet beváltani a tescóban :D- hanem csak értelmetlen és ha már egyszer veszem a fáradságot hogy írjak valamit, ráadásul normális hangnemben, segítőkészen akkor mit élvez valaki ezen a lepontozósdin.

T.köm kivan ezzel a gagyi oldallal már.A sok unatkozó retaldált suttyó jár már ide.Pedig tényleg jó lenne.Kaptam már itt sok jó tanácsot, és igyekeztem is adni olyanban amiben otthon vagyok.Kár ezért az oldalért.

2012. máj. 24. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sértő levelet kapsz valakitől, le tudod tiltani az illetőt. Persze az oldalon látni fogod, csak nem tud neked levelet írni. Én is letiltottam platiniumot, meg pár hasonló kaliberű embert.


Az egyetlen kérdés már csak az, hogy miként ragadt már megint egy ilyen kérdés a nem megfelelő kategóriában.

2012. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igen letiltottam.Elnézést ha rossz kategóriába írtam.Úgy gondoltam internet alkategóriában itt jó lesz.
2012. máj. 24. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindegy melyik kategóriába irtad volna, a jelenség mindegyikben ott volt, van és ami szomoru: ott is marad.

Weblapreform kellene.

2012. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

platiniumot ?

engem ? köszönöm


Soha nem a válaszokkal van a baj hanem a kérdésekkel

És itt van a pontozás értelmetlensége

ha én megsértek valakit mert tudom hogy hülyeséget mondott vagy kérdezett akkor akár milyen szuperszonikus választ adhatok ami 100000% ban vakos akkor is görcsössen fogja nyomogatni a nevem mellett lévö piros pacsit


másik fele az hogy szeretek segiteni azoknak az embereknek akik legalább veszik a fáradságot és vissza írnak hogy bocs platika de nem jött össze

hiszen plátoi szerelemtöl még nem fogant gyermek


KÖSZÖNÖM POWER voltam 2007

:))

2012. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!