Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem valami jó vár-...

PortVale kérdése:

Tudnátok nekem valami jó vár- vagy városépítős online stratégiai játékot ajánlani, ahol cél a folyamatos fejlődés és hódítás? A Goodgame Empire ilyen? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az egyik legnagyobb a Travian, de készülj fel hogy a következő fél év ki fog esni az életedből :)
2012. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez elég elrettentő, akkor nem kezdek neki szerintem. :( Akkor vmi, ami nem online? Azok azért hamarabb kijátszhatóak...
2012. máj. 24. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:

ha fejlődés-hódítás, akkor kb az összes rts (pl. age of empires, cossacks, empire earth, settlers) vagy körökre osztott stratégia (pl. civilizations, heroes of might and magic), van belőlük ezer + 1 darab...

ha városépítős (mármint menedzseri), akkor SimCity, esetleg bármely komolyabb tycoon játék (TTDeluxe, RCT3, Railroad T., stb.)

2012. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húúú, nagy a választék! Vmi olyan kellene, amiben a misztikum nem döntő tényező vagy egyeltalán hiányzik belőle. Inkább RTS-re gondolok. A Settlers 6 nem tűnik rossznak, most olvastam tesztet róla, de írják, h kevés a csata. A Stronghold 3 jó lenne, de nagyon lehúzták. Vmi ezekhez hasonló van még?
2012. máj. 24. 23:53
 5/11 anonim válasza:

Ikariam.

Nekem tetszik.

2012. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem rossz, de valami harcosabbra vágyom. Kicsit utánaolvastam a dolgoknak. A Khan Wars és a Kings Age között vacilálok. Valamelyikről valami tapasztalat?
2012. máj. 25. 20:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Döntöttem végül és a Khan Wars-t választottam. Nagyon tetszik, úgyh. sztem megtaláltam, amit kerestem. Mindenkinek köszönöm mégegyszer a segítséget!
2012. máj. 26. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A Goodgame Empire háborús, én nagyon szeretem, próbáld ki, nem fogod meg bánni.
2012. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

pl.: Rise off Nations Gold

nekem nagyon bejön.

2012. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Klánháború, speed szerverek. 2órás, egy hetes mikor milyen indul Online
2013. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!