Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani, hogy...

Hogy lehet beállítani, hogy ne bírjak rámenni egy bizonyos internetoldalra?

Figyelt kérdés

Rákaptam a Honfoglalóra, és erre kéne magamnak valami gyerekzár.

Mozillám van, és van rajta No script izé, azt hittem abban beállíthatom, de nem sikerült. Még mindig tudok játszani. Önuralom meg most nincs.


Segítsetek!


2012. máj. 25. 16:28
 1/4 Marczi ***** válasza:

Ha te állítod be, akkor ugyanúgy ki is tudod kapcsolni, tehát nincs sok értelme.


A helyedben viszont úgy csinálnám, hogy notepadban megnyitnam a C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts filet, és annak utolsó sorába beírnám, hogy


127.0.0.1 <TAB> honfoglalo.hu


a <TAB> alatt a tabulator gomb megnyomasat ertem (caps lock felett).

Vigyazz, a notepadod adminisztratori jogokkal kell megnyitnod, kulonben nem tudod elmenteni helyesen.

2012. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú ez nekem túl bonyolultnak néz ki. Nincs valami egyszerűbb, hogy valahova csak hozzáadom a honlapcímet, mint pl a könyvjelzők menü kedvenceknél? Valami tilos-gyűjtemény?


Amúgy összetudok szedni azért önuralmat, tehát na azért csak megállnám így is, de úgy tuti lenne, visszaállítani meg lusta és pancser lennék úgyis. :-) Még ötlet?

2012. máj. 25. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Írtad hogy Mozillád van. Itt egy kiegészítő, amivel le tudod tiltani az adott honlapot.


[link]

2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vírusírtókban lehet általában a weboldalakhoz hozzáférést beállítani. Vagy egy reklámblokkoló listájára is felveheted.
2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!