Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Facebook.com-ot nem adja...

Www. Facebook.com-ot nem adja be és csak sima fehér oldal jön be. Semelyik böngészővel se tudom megnyitni. Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Annak mindegyiken be kell jönni.

Csak a Facebook nem jön be? Más weboldalak bejönnek?

Netjeled is van?

Mobilon kisérletezel?

2012. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak a facebook nem jön be. netjelem is jo. mobilom wifis es ott is jo.
2012. máj. 28. 07:33
 3/5 A kérdező kommentje:
ujratelepitettem a gepet esjo
2012. aug. 10. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hosts rejtett fájl volt átírva, elég lett volna kitörölnöd belőle két sort... win/sys32/drivers/etc/hosts-ebben találod a következő sort: 127.0.0.1 facebook.com :na ezt töröld ki! Mellesleg az nem magától került oda...
2013. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy csak egyszerűen kapcsold ki az adblockert... Lehet, hogy véletlen letiltottad az egész oldalt. Velem előfordult már, hogy egy felugró üzenetét blokkoltam (amikor nem akarsz bejelentkezni, de valamit kerestél, és facebook oldalra tévedsz). Na ott felugrik egy üzenet, hogy jelentkezz be, én ezt idegesítőnek találtam, letiltottam, és azóta a fent leírt probléma állt fenn, de amint kikapcsoltam az adblockot, voilá! Újfent betölti az oldalt gond nélkül.
2019. dec. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!