Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy működjön a kábeles net az új laptopomon?

Figyelt kérdés

Hali!

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz!


Most vettem egy új laptopot.Asztali gépemen ment eddig a net,hogy tudom elérni,hogy ha átdugom a laptopra azon is működjön?Egyenlőre csak wifi-n keresztül bírom rajta használni a netet,de ez így nagyon macerás(lassú is,néha meg hibát mutat).Azt tudom,hogy a hálózati kártyával kell valamit,de azt hogy kell?



2012. máj. 26. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hálókártyával?

Átdugod, aztán a Vezérlőpulton belül beállítod az új kapcsolatot (de lehet alapból felugrik egy ilyen beállítós ablak, amint bedugod (és kér nevet, jelszót, mittudomén)).

2012. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Csak az a gáz,hogy nincs rajta a szerződésen semmi név és jelszó..:/ magától nem ad ki semmit,mert nem ismeri fel ha bedugom.Max kedden Digit fel kell hívni

2012. máj. 27. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ad ki semmit, akkor a Vezérlőben beállítod.

Nekünk is Digi van és van név, valamit jelszó (papíron).

2012. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És a Digis papíron hol találom,mert hiába nézem semmi?..:/

Nekünk csak olyan van ahol az igénylő neve van és adatai,azon egyedül csak olyat találtam,hogy szerződésszám,semmi jelszó vagy felhasználónév..:/

2012. máj. 27. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak ceruzával van rá felírva. Telefonon kérd el az adatokat (írd fel valahova és ne hagyd el). Azokkal már be fogod tudni állítani a netet.
2012. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okok,köszi szépen!
2012. máj. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!