Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom seedelni ezt...

Miért nem tudom seedelni ezt az általam feltöltött torrentet?

Figyelt kérdés
töltöttem már fel torrentet,tehát tudom,hogy hogy kell,mindent jól csináltam,de a nyíl most pirosan mutat felfelé.a különbség annyi,hogy most külföldi meghívós oldalra raktam fel.
2012. máj. 26. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A trackers (trackerek) fül status (állapot) sorában mindig kiírja az aktuális hiba okát.
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hiba:port 6881 is blacklisted
2012. máj. 26. 20:36
 3/8 A kérdező kommentje:
amit persze nemigen értek.
2012. máj. 26. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
a 6881-es port le van tiltva (feketelistán van). Ha ezen keresztül forgalmazol, a beállításokban adj meg egy másikat.
2012. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt hol kell?nem vagyok profi torrentes,csak tudom,hogy hogy kell feltölteni meg letölteni,az ilyen dolgokat még nem nagyon értem.
2012. máj. 26. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha uTorrented van, akkor az alján kell lennie jobb oldalt egy pipának (vagy vmilyen ikonnak). Katt rá, elvileg ott tudsz portot váltani.
2012. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja igen,megvan.de az milyen következményekkel járhat?
2012. máj. 27. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy átállítod?

Az, hogy leáll majd újra elindul az összes torrented (kb 1 másodperc alatt).

2012. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!