Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez nem átverés? Www. Magyarked...

Ez nem átverés? Www. Magyarkedvezmenykartya.hu/

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"És egy olyan lehetőségben, ahol valódi európai szintű, 1.000.000 Ft feletti jövedelemhez juthatsz minden hónapban, mindössze pár óra munkával, teljesen ingyen, bármilyen befektetés, díjfizetés vagy vásárlás nélkül?"


Na INNEN tudható, hogy kamu, vagy valami oltári nagy ferdítés van benne. :)

2012. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kivárom az indulást aztán kiderül.

2012. máj. 28. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Átverés! Van már néhány másik is a neten, ezeket pl. a Facebookon, IWIW-en reklámozzák.

Keresd magad degeszre! Építsd hálózatot. Ez már büntetőjogi kategória: pilótajáték! Ne regisztrálj, mert a nem létező utolsó forintodat is elveszik. Tedd be SPAM-nak!

2012. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor folytatom :)

Mivel nincs mit elvegyenek xD

ha majd esetleg kérnek bankkártyaszámot leveszem a kártyáról előbb a pénzt és úgy adom meg. Aztán ennyi.

2012. máj. 28. 15:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne állj szóba velük, mert ha nem pénzzel vernek át, akkor trójai is érkezhet ezekről a csaló oldalakról. Éppen tegnap raktam újra a barátom gépét, hasonló okból.
2012. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyeremenyeso, Extranyeremeny, Citromailnyeremeny, Freemailnyeremeny, Ingyenjatek, Tutibonusz, Szuperajandek, Ajandekkuldoszolgalat stb. SPAMOK is átverések. Tele van velük a net (és a padlás).
2012. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6/7

Nem fogok letölteni semmi olyasmit. Meg ha maga az oldal vírusos a vírusirtó jelezni fog.


Ha meg majd azzal jönnek, hogy le kell tölteni valamit, megvárom míg egy másik ember letölti és ráírok, hogy mi volt az xD

Engem nem fognak átverni, abban biztos vagyok!

2012. máj. 28. 18:08
 9/12 Nem versz át! válasza:
100%

De az.


És már rengeteg (több 10 ezer) idióta regisztrált is a www.magyarkedvezmenykartya.hu oldalon.

Én nem értem, senkinek nem gyanús az, hogy ha 4 sikeres ajánlásod van akkor már havi egymilliót fizetnek folyamatosan? Akkor is ha nem vásárolsz, nem fizetsz be semmit.

Idézem:

"Ne feledd, hogy már 4 sikeres meghívással is havi 1.000.000 Ft feletti folyamatos jövedelmet érhetsz el egyszerűen, pár óra munkával, de minden további sikeres meghívásod további plusz jövedelmet biztosíthat részedre, mert a Magyar Kedvezmény Kártya rendszere folyamatosan dolgozik helyetted."

2012. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az eberek nagy része hülye és mindent elhisz.... :)

Na meg dolgozni lusta... :)

2012. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!