Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wep feltörésről hallotam már...

Wep feltörésről hallotam már de wpa 2 és psk feltörésröl még nem. Valamit ajánlani ami nem csak kamu? és működik is? Vagy vlmi hekker van az oldalon?

Figyelt kérdés
( nem akarom lopni a netet ) mielött beszólnátok. Csak kiváncsi lenék miért mondják hogy fellehet törni ezeket miközben nekem még sosem sikerült?

2012. máj. 28. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Aircrack-ng ez jó mindenre.


A wep titkosítás nagyon gyenge, könnyen törhető, DE a wpa2 (psk külön nem létezik...) már elég biztonságos és csak brute force vagy szótár alapú támadással lehet "feltörni".

2012. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ha esetleg valaki aki csinálta már, és kedvet érez magában segiteni az segithet :)
2012. máj. 28. 17:14
 3/4 anonim válasza:

Nem akarsz netet lopni, de azért jó pár szomszédot feltörnél, érdekes...


Youtube-n rengeteg videót találsz róla, hogyan kell, meg leírás is van egy csomó... angol tudás nem árt hozzá.

2012. máj. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Nem akarsz netet lopni, de azért jó pár szomszédot feltörnél, érdekes... " ezt te milyen következtetésből vontad le?

1 honnan tudod mhogy nem e ismerős internet kapcsolatát akarom e feltörni a beleegyezésével. de amúgy annnyi igaz hogy 1 lakóét akarom feltörni, de kiváncsiságból hogy lehet e , és nem lopni akarom a netet. van netem minek lopjam? de nem is magyarázkodom, csak nem értem ezt miből szürted le...

amik youtubeon vannak annyit is érnek kb.. kivétel a backtrackesek, de ott mindig volt valami gubanc :) mind1 nem olyan fontos

2012. máj. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!