Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond az nettel?

Mi lehet a gond az nettel?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Az egész tegnap előtt kezdődött. Amikor is estefele feltettem a Call of duty black ops nevezetű játékot a gépemre. Telepítés után mindjárt ment egy frissítés, ami elég soká tartott a lassú net miatt (250kb/s). A frissítés befejeztével kikapcsoltam a gépet... (éjjel 1 óra volt) Másnap mentem volna netezni, de annyira belassult, hogy az használhatatlan volt... Mindjárt ment egy speedtest! Ez azt mutatta, hogy a feltöltés rendben, de a letöltés az nagyon megcsappant (10kb/s). Úgy gondoltam, hogy biztos a szolgáltatónál van valami gond (szlovák t-com) ezért vártam hátha megjavul... Délutánra már ment rendesen. Erre gondoltam, hogy este megnéznék egy jó filmet, mentem válogatni. A letöltés után ismét beállt a lassúság :(. (ez teljesen szokatlan ilyet nem szokott előfordulni) Azt gondoltam, hogy ahh biztos még nincs minden rendben... ezért majd holnap! Na de még ma sem javult meg, pedig ma nem is töltöttem le semmit.

A routur mostanában furcsán viselkedik... Lehet, hogy a lekapcsolás mód valami bajt okozott? Rámegyek a gép lekapcsolására, kikapcsol a gép, elsötétül a monitor, én erre lekapcsolom az áramot, és így kapcsolom le a routert, nem a saját gombján. Mikor belassult a net, akkor próbáltam ki-be kapcsolni a rendes gombján, de nem akart bekapcsolni... Annyit csinált, hogy felvillant, a zöld ledek helyett narancs volt, többszöri kapcsolásra sikerült elindítani.

A router már elég öreg... 4-5 éves lehet.

Ja és a net korlátlan vagyis elméletben akármennyit tölthetek.


2012. máj. 28. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, aktuális-e még a dolog.. milyen típusú neted van? (adsl, kábel, mikró, optika)


külön routered van vagy a szolgáltató adott neked router-modemet?

2012. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Már megoldódott magától!

Épp gyorsították a netet, és ez végett akadozott.

2012. jún. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!