Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kitorolni ebay-en...

Hogy kell kitorolni ebay-en ha licitaltam valamire?

Figyelt kérdés
tehat az ebay.co.uk-en licitaltam(bid-eltem) es megnyertem de nem szeretnem megvasarolni a termeket. hogy tudnam kitorolni a kosarbol?

2012. máj. 28. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy, mint vaterán, külön írni kell az eladónak, hogy mégse kell
2012. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van, ha megnyerted, írsz az eladónak, akkor esetleg csak egy semleges értékelést kapsz, vagy nem írsz neki semmit, és akkor értékel negatívan, hogy nem fizettél és nem vetted fel vele a kapcsolatot.
2012. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az eladó ellenkezik, csak egyszerűen NE FIZESS! Egy idő után eladja másnak és mivel nem vetted meg nem is tud adni negatívot!
2012. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! hat irtam neki es kicsit felhaborodott levelet irt vissza,s h majd az ebay-el szamolunk s ha nem fizetek kitiltanak:) de sztem kamu. meg egy annyi kerdesem lenne hogy valahol van olyan lista amibe a top rated seller-ek vannak?
2012. jún. 1. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
3. de már megnyerte, így értékelhető, de kitiltani nem fognak, max rosszul fog kinézni az értékeléseknél, hogy -1 van, persze ha nincs más pozitív értékelésed.
2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hol lehet irni az eladonak? ugyanebben a cipoben jarok
2016. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!