Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem külföldi oldalról,...

Rendeltem külföldi oldalról, mi a teendő? (LENT. )

Figyelt kérdés

Megrendeltem egyik ismerősömnek születésnapjára a Madonna parfümöt erről az oldalról: [link]

Nem vagyok túl jó angolos, de sikerült megoldani a problémát, megrendeltem. Most viszont kaptam egy levelet, amiben ez áll.:

Many thanks to the latest. Because of the high order value and the international billing address is required, a document which confirms that the billing address and verify the account. I can accept the following documents:

- A copy of a utility bill with your name in the current billing address.

- A copy of the card statement in your name and your current billing address. After receiving one of these we will be able to dispatch your order. If you do not know this information your order will be canceled after 7 days, and your account will be switched off. As always, please do not hesitate to contact us if we can support.

Mit kell tennem?


2012. máj. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget fordítom le, vagyis inkább összefoglalom mit írnak:

kell nekik egy dokumentum, ami igazolja, hogy a számlázási cím amit megadtál az "működő", a következőt fogadják el:

a) egy közüzemi számla másolata a neveddel az aktuális számlázási címmel (a végét lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg, nem tudom érthetőbben)

b) egy kártyanyilatkozat másolata a neveddel és a jelenlegi számlázási cím.


Miután ezek közül valamelyik megérkezik küldik is a cuccot, és ha 7 napon belül nem küldöd el ezek egyikét akkor törlik a rendelést és még a felhasználódat is "kikapcsolják".

2012. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezt hogy küldjem el nekik? fotózzak le egy kártya izé másolatot és akkor emailbe, vagy hogy?
2012. máj. 29. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nincs benne az emailbe, szóval én sem tudom.
2012. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. máj. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!