Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beágyazott flash/shockwave...

Beágyazott flash/shockwave fájl letöltése, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, leakarok tölteni egy beágyazott flash vagy shockwave fájlt aminek a kiterjesztése valószínüleg DIR. Amikor megnyitom a fájlt akkor egy új teljes ablakban nyílik meg és elindul az animáció, de ha ott kattintok egy jobbot akkor a szokásos flash infók jelennek meg, ergó így nem lehet letölteni. Felraktam a download helper cuccot a firefox alá, de elindítva a fájlt jobb klikkel is csak a flash menüje jön fel és nincs opció a letöltésre. Próbáltam keresni a temp fájlok között is, de nem találtam, lehet én voltam a béna. Szóval, van valami más ötletetek, jobb letöltő programok vagy valami?

2012. máj. 29. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kibányászod a fájl nevét és elérési útvonalát az oldal forrásából, és célzottan letöltöd.
2012. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt az animációt egy javascript nyitja meg, de az alap oldalon nem szerepel ennek a fájlnak a forrása, tehát ott nem kereshető. Ha rákattintok akkor egy új üres ablak nyílik meg és betöltődik a flash.

Egy ilyen forrást találtam annak az oldalán:

embed src="GBA A320 ECAM ELEC AC BUS 2 FAULT IN CRUISE V2.0 online.swf"

de ennek nem találom az elérhetőségét, ez csak egy fájl.

2012. máj. 29. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az elérési útja elvileg ugyanaz, mint a js fájlé.

Ha végképp nem megy, linkeld be ide az oldalt (már ha nem titkos).

2012. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!