Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más profiljába mennyire tudok...

Más profiljába mennyire tudok belenyúlni a Facebookon? (Ld. Lent. )

Figyelt kérdés

Ha megnézem a saját profilomat, akkor egy klikkeléssel ki tudom nagyítani az adott hírt. A fenti X-szel be tudom zárni.

Ha el akarok távolítani egy hírt az oldalamról, akkor ott szerkesztés vagy eltávolítás van.


De ha imserősök profilját nézem, akkor ott fent van egy X, ami az eltávolítást jelenti. Akkor ha odaklikkelek, akkor ő sem látja, és morocos lesz rám pedig csak véletlenül klikkeltem oda, vagy csak az én számomra tűnik el az a hír.

Na és ha ott megnyitok egy kicsi képet, akkor az X ott is eltávolítást jelent, és a felette lévő 'Bezárás' gomb zárja be azt.

Na tehát félek attól, hogy egyszer véletlenül belekontárkodok akaratomon kívül más profiljába. Ilyenkor kér megerősítést a gép?



2012. máj. 29. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked nem fogja megjeleníteni azt a bejegyzést, akár le is tithatod az illetőt. De ettől más még látni fogja.
2012. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz. Akkor jól van, megnyugodtam.
2012. máj. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!