Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csinaljak a weboldalamr...

Hogyan csinaljak a weboldalamra olyan kulonleges egyernyilat (Pl:. Sziv, csillag van az egernyil hejett) Milyen link kell hozza? Hogyan talalok olyan linket?

Figyelt kérdés
Van az egernyil es lattam sok weboldalon, hogy nem nyil, hanem valami mas a formalya! Milyen link kell hozza es hogy talalok olyat?
2012. máj. 30. 00:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegedet! Szerintem is jobb ha valtoztatok rajta! Sose volt weboldalam, es nem tudom mit hogyan lenne jol csinalni! Esetleg van e-mail cimed? Vagy facebbokod? Csak ha esetleg Kerdesem lenne vagy tanacsot szeretnek kerni toled! Nezd meg most a honlapot! Jobb lett vagy rosszabb? :)
2012. jún. 6. 14:28
 12/21 2xSü ***** válasza:

> Szerintem is jobb ha valtoztatok rajta!


Ha mindenképpen ragaszkodsz ahhoz, hogy honlapot készíts, akkor inkább ajánlom, hogy törölj le minden tartalmat, és kezd el újra felépíteni az egészet.


> Esetleg van e-mail cimed? Vagy facebbokod? Csak ha esetleg Kerdesem lenne vagy tanacsot szeretnek kerni toled!


Bocs, de nem adok direkt elérhetőséget. Az időbeosztásom eléggé változó. Amennyiben itt felteszed a kérdést, neadjisten privát üzenetet küldesz, akkor lehet, hogy válaszolok rá. De a lehet az lehet. Ha van időm, energiám, kedvem, akkor válaszolok. Ha nincs, akkor válaszol majd más.


> Nezd meg most a honlapot! Jobb lett vagy rosszabb?


Nem látok sok különbséget. A háttérképet cserélted ki? Mert még mindig túlságosan elüt az előtértől. Ha bordó a dobozok háttere, akkor lehet kicsivel sötétebb árnyalatú bordó az oldal háttere, úgy nem zavaró, nem üt el. Mondjuk itt az oldalháttér nem nagyon érvényesül, lehet érdemesebb egyszínűvé tenni.


A fő probléma a valódi tartalom hiánya és rendezetlensége. Ez nem javítható egy nap alatt…

2012. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Most mi a velemenyed a Weboldalrol? Szerinted kitoroljem a " Lanyokrol-Lanyoknak" menut? A "Csillogo nevek,idezetek,stb.." menut is ketoroljem? A "Szertnel szepen allatokat rajzolni? Ha igen nezz be ide!" menut is ketoroljem? Azert kerdezem ezeket az aprosagokat amiket elvileg nekem kene eldondteni,mert szerintem jo izlesed van az ilyenekhez! :)
2012. jún. 7. 01:45
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja, es szerinted rakjak be hatterzenet?
2012. jún. 7. 02:09
 15/21 2xSü ***** válasza:

Egy kérdésre válaszolj: Miről akar szólni a honlapod?


Ezen kérdés megválaszolása után el lehet dönteni, hogy mi maradjon és mi az, ami nem passzol a témához. Az általad említett tartalmakkal az a baj, hogy úgymond „lopott” tartalmak. Pl. innen vetted át: [link]

Olyannyira, hogy még a színeket sem változtattad meg.


Mint írtam, ha átveszel tartalmat más oldalról, akkor illik megjelölni a forrást. (Pl. odaírod a végére:

Forrás: [link] )


De itt is az lenne a legjobb, ha saját tapasztalataidat, véleményedet tudnád megfogalmazni, valami olyat, amiről nem lehet máshol olvasni. Mert ez így csak másolatok sora több másik oldalról. Nem ad új információt hozzá az internethez, és pont ezért értéktelen.

2012. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 2xSü ***** válasza:

Nézd meg az első honlapelemzésemet. Pozitívumként említettem, hogy nincs háttérzene.


Gondolj bele. Internetezel, közben beraksz valami zenét. Olyat, ami a te ízlésednek megfelelő. Közben megnyitsz 3-4 honlapot és egyszer csak megszólal egy zene.

- Egyrészt ha több fülön böngészel, akkor azt sem tudod, melyik honlapon szólalt meg a zene.

- De ha csak a te honlapodat nyitották meg, akkor sem tudja az ember, hogy hol lehet lekapcsolni a háttérzenét, ha egyáltalán le lehet.

- Meg kellene oldani, hogy a lap újratöltésével ne induljon újra a háttérzene, ha egyszer kikapcsolták.

- A zene 90% valószínűséggel nem a honlaplátogató ízlésének megfelelő, tehát őt csak idegesíteni fogja.


NE tegyél háttérzenét a honlapra.


Itt is igaz: Nézd meg a nagyobb honlapokat! A gyakorikerdesek.hu oldalán van háttérzene? A Facebook-on IWIW-en van háttérzene? A Google oldalán van háttérzene? Mondjuk az nlcafe.hu -n, a vicclap.hu-n, a demotivalo.hu-n, a nyuuz.hu-n, a parkocka.hu-n, bármelyik profi oldalon van háttérzene? Általában nem.

2012. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

En a macskamrol csinaltam a weboldalt. Azt szeretnem, hogy rola szoljon. De ha csak rola szol akkor az kit erdekelne?! En mindenkeppen rola szeretnem ha szolna! Dehat erdekli valakit a macskam?! Mondjuk te, hogy vagy vele? Erdekel egyetalan a macskam? Jo akkor kitolom azokat.

Es mar ki is gondoltam mit fogok helyebe rakni.Videot a, hogy lehet feltenni?

2012. jún. 7. 15:25
 18/21 2xSü ***** válasza:

> En a macskamrol csinaltam a weboldalt. Azt szeretnem, hogy rola szoljon.


Ez tipikusan az a téma, ami csak egy szűk kört érdekel. Barátok, ismerősök. De őket sem hosszútávon. Egy ilyen jellegű honlapot az ember inkább önmagának csinál. Pl. anno volt egy teljesen személyes blogom. Inkább önmagamnak írogattam, meg pár igen közeli barátomnak. Nem is volt célom, hogy nagyobb látogatást érjek el. Ez pont így volt jó.


> Dehat erdekli valakit a macskam?! Mondjuk te, hogy vagy vele? Erdekel egyetalan a macskam?


Nem különösképpen. Nem azért, mert nem kedvelem az állatokat, volt nekünk is kutyánk, macskánk, de nem „rajongtam” értük. Mondjuk nem jobban, mint szüleimért, testvéremért. Márpedig róluk sem készítettem honlapot. Más kutyája, macskája addig érdekel, amíg ismerősről van szó.


Vannak a neten vicces videók, képek, cicákról, más házi kedvencekről. Akit ez a téma érdekel, az ezeket az oldalakat fogja látogatni.


Pont ezért mondtam, hogy ha nincs érdeklődésre számot tevő témád, akkor felesleges órákat, napokat tölteni egy olyan honlap elkészítésével, csinosítgatásával, amit amúgy nem nagyon látogat senki.


Tényleg meg kellene fontolnod, hogy ne egy blogot indíts inkább, vagy egy Facebook oldalt, ahol időről időre leírod a gondolataidat, feltöltöd a képeidet. Szerintem még sikeresebb is lenne a dolog, hiszen saját ismeretségi körödben tudnád az oldalt finoman „reklámozni”. A fiatalok többsége pl úgyis inkább a Facebookon lóg, előbb megnéz egy Facebook oldalt, mint egy honlapot.

2012. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ertem! Koszonom!

Azt megmondanad, hogy lany vagy fiu vagy-e?

2012. jún. 9. 00:33
 20/21 A kérdező kommentje:
Meg 1 kerdes: Milyen link kell a szines menuponthoz?
2012. jún. 9. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!