Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok egyesíteni két...

Borza Károly kérdése:

Hogy tudok egyesíteni két Youtube fiókot?

Figyelt kérdés
A probléma lényege, hogy annak idején citromail-es címről regeltem és töltöttem fel filmeket amelyek számomra fontosak és nem mellesleg már nagy nézettségű is egyik másik. És amikor a google átvette akkor az azóta használt g-mail-os címemmel létrehozott egy új fiókot. ez a fiók jobb lenne de a tartalom és az előnyök ugye a másikban vannak... Tudom valahogy úgy összesíteni, hogy a g-mail os levelim ne tűnjenek el?
2012. máj. 30. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikor citromailen regiztél a Youtube-ra felh. névvel és jelszóval, azok elveszithetted, mert a Google valóban átvette a YouTube-t, de elinditotta a Google Fiók szolgáltatását is, melyben különböző termékeket kinál, többek között a Gmail-t is. De neked már lehetett akkor gmail-od is. Lehet, hogy Te összekapcsoltad a Google Fiókodat a YouTube-val és itt kavarodtál meg, azt hiszed van 2 YouTube fiókod. Márpedig nincs.


Egyébként is: két YouTube fiókot nem is lehet egyesiteni.

Viszont a YouTube Fiókot össze lehet kapocsolni Google Fiókkal.

De ugye a Google Fiók nem egyenlő a gmail fiókkal, ez utóbbi a Google Fiók egy terméke/szolgáltatása/ a sok közül.

Aki gmail-ra regiz, már automatikusan kap a Google-től egy Google Fiókot és annak termékeit használhatja. A Google Fiókodba egyébként azzal a felh. névvel és jelszóval tudsz belépni, mint a gmail-ba.

Nem csak gmail-os juthat hozzá Google Fiókhoz, hanem más email cimmel regizett is, tehát pl. citromail-es is.

Ha a YouTube fiókodat összekapcsoltad a Google Fiókoddal /nem a gmaillal!/, akkor a YouTube-re már nem a korábban regizett adatokkal tudsz belépni, hanem a Google Fiok belépési adataiddal.

Szerintem e témakörben van nálad keveredés, valószinű citromail-os cimeddel is létrehoztál egy Google Fió-ot, holott már automatikusan volt Neked, mivel gmail-od is volt.

Javaslom tanulmányozzad az alábbiakat, de ne csak a leirást, hanem a baloldali oszlopok menűit is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha pedig régi a YouTube fiókod:

[link]

2012. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Huhh kössz a kimerítő választ de sajnos nekem ez magas mint nyúlnak a lórács (még nekiugrok vagy háromszor elolvasom hátha megértem de nem várok magamtól túl sok jót...

Az alap felállás hogy citromailem volt és egy videós vállalkozásom aminek néhány dolgát felnyomtam youtub-ra nagyon régen. (a felhasználó nevem itt kborzy - a hozzá rendelt e-mail cím citromail.) aztán rájöttem, hogy sem a freemail, sem a citromail nem az én világom és lett g-mailom ami jó is volt amíg egy nap azzal nem fogadott, hogy amikor be akartam lépni a youtubre megnézni a videóim statisztikáját, kijelentette, hogy a google és a youtube valami összefonódás révén optimalizál és akkor a g-mail fiókom a tuti. Innentől ha normál esetben belépek a youtub-ra akkor Borza Károly néven tudom a g-mailos reg alapján megtenni. Ide nem töltöttem fel filmet semmit mert a régiek ugye szerepelnek kborzy név alatt. ott már elég jó a nézettségem ezért már a hosszabb videókat is fel tudom tölteni. Na ezt nem akarom azzal elveszíteni, hogy esetleg megszüntetem kborzy-t és a Borza Károlyra átteszek mindent.

amikor megpróbáltam hozzárendelni a Borza Károlyhoz a citromailes kborzy-s fiókot akkor persze nem engedte. így viszont elég körülményes a dolog. Ha azt akarom, hogy látogatott legyen a feltöltött videó akkor ugye ahhoz kell tennem aminek múltja van, ah pedig azt, hogy tudják ki csinálta akkor mehet az üresbe de a kutya se fogja látni...

na ez a gondom.

2012. máj. 31. 08:29
 3/11 A kérdező kommentje:

A profil és a Google+ szolgáltatásbeli funkciók törlése


Profil törlése és a kapcsolódó Google+ szolgáltatásbeli funkciók eltávolítása

A teljes Google Fiók törlése


Teljes fiók bezárása, és a vele kapcsolatos összes szolgáltatási adat törlése

Internetes előzmények megtekintése, illetve be- és kikapcsolása


Ugrás az internetes előzményekhez


na ugye ez a három lehetőségem van jelenleg. De félek, hogy hogyha az első kettőt választom akkor a G-mailos levelezésem is elvész azt meg ugye azért nem akarom mert egy csomó hivatalos irat van azon... engem ez 22-es csapdájára emlékeztet...

2012. máj. 31. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, neked nincs 2 YouTube fiókod.

Csak jól összekutyultad a dolgokat, főleg azokat a fogalmakat, melyekben a Google kifejezés van.

-Mert a gmail is Google termék

-A Google Fiók is a Google szolgáltatása, amit pedig ez tartalmaz, ahhoz könnyen hozzá lehet férkőzni

-A Google Chrome böngésző is Google termék

-A Google+ is a Google szolgáltatása:

[link]

És bizony amit ujabb kérdezésedből ki lehetett hámozni, az az, hogy valamikor összekapcsoltad YouTube fiókodat a Google+ szolgáltatással is, hogy meg tudjad videóidat nemcsak a YouTube-ben, hanem ha az illető is kérte /rákattintott/ a Google+ szolgáltatási linkre, akkor ott is, azon a Google felületen is láthassa.

Tanulmányozd a fenti linket is.

Ird le pontokba foglava hogyan lépsz be és pontokba foglalva a megjelent lehetőségeket, még képernyőfotókat is küldhetnél, hátha okosabbak leszünk.

Mert érzékelheted, hogy nagy a kavalkád. Olyan megoldást kell találni, hogy a gmail-od megmaradjon. Szerintem az megmarad, ha csak a Google+ szolgáltatást törlöd, mert ha a teljes Google Fiókodat, akkor az abban lévő gmail fiók is törlődni fog.

2012. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem nagyjából értem. Egy tippem lenne, a citromra érkezett leveleket átirányitani a gmailra, ezt a gmail-on lehet megtenni.

Egyébként én is nemrég nyitottam megint egy YT fiókot, és meglepődve derült ki számomra, hogy ezzel automatikusan adott egy Gmailt, és erre jönnek a hozzászólások, egyebek.Arra az email-re, amivel regisztráltam nem.

Nem igazán értem, mire kell ez, adni egy új gmail-t, mert eredetileg is G-ről regisztráltam.

2012. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, eddig nem irtad, hogy voltál szives regizni egy uj YouTube fiókot. A küldött linken olvashattad:

"A YouTube webhelyén az utóbbi időben létrehozott fiókok egyben Google Fiókok is."

Igy lett neked automatikusan Google Fiókod. Ebben pedig fel van sorolva egy rakás szolgáltatás, többek között a gmail is, nosza regiztél magadnak egy gmail-t is, ahová jönnek az értesitések. Mivel a gmail és ez a második YouTube fiók össze lett kapcsolódva, ezért a továbbiakban már tökmindegy, hogy milyen email cimmel regiztél a második YouTube-ra, most már oda is a gmail felh.névvel és jelszavaddal tudsz belépni.


Ezt a második uj YouTube fiókot meg sose tudod összekapcsolni az elsővel.

Az első YouTube fiókba meg belépni próbálj meg a regizéses email cimeddel meg akkori jelszavaddal. Ha nem sikerül, akkor ez az első YouTube fiók is össze van kapcsolódva az első gmail-oddal, tehát akkor meg oda ennek a gmailnak a regizési adataival lépjél be.

2012. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A gmail-nél: jobbra fent egy fogaskerék, beállítások - a listából 'beállítások'- Fiókok és importálás -Levelek és névjegyek importálása, majd be lehet írni a citromailt és a jelszót, így ezután a citromra küldött levelek ide fognak jönni.

Időnként meg kell nyitni a citromot is, mert különben elvész, ez minden email-re érvényes.

2012. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradtságot és a YouTube keresőjébe beirva kborzy felh. nevedet, cdsak 15db publikus videot találtam, legtöbbje csak néhány perces, egy van közte, ami 23 perc körüli.

Mivel nem sok idő és fáradtság lenne, ezért azt javaslom, hogy ha le tudod ezeket tölteni merevlemezedre vagy valahol megvan /merevlemezed egy mappájában vagy külső adattárolón, pendraive-n/ akkor töltsd le és töltsd fel ujra. A nézettségek se kiemelkedőek, nagy veszteséged nem keletkezik.

Gmail fiókod meg több is lehet, egyiket a másikba irányithatod is, mondjuk oda, ahová a citromailt is, de csak egy Google fiókot/vele egyértelműen gmail-t/ kapcsolj össze a YouTube-val vagy ha már össze van kapcsolva, ezt hagyd meg, a másik Google Fiókot/vele a gmailt/ meg ne kapcsold össze vele.

Minek neked 2db YouTube fiók, csak a baj van vele, össze meg nem tudod őket kapcsolni.

Mert minek

2012. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért még ezeket is olvasgasd:

[link]

És ezen belül katt ide:

Rossz Google Fiókkal kapcsoltam össze a YouTube-fiókomat, és másikat szeretnék használni helyette

2012. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ezt is:

[link]

2012. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!