Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak sem működik a Jófogás.h...

Másnak sem működik a Jófogás.hu levelező rendszere?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kipróbálta a barátnőm,hogy ír nekem ott egy terméken keresztül,és egyszerűen nem kapom meg.

Másnál is van ilyen?

Köszönöm


2012. máj. 31. 08:48
 1/6 anonim válasza:
Nekem se....egy halom terméket töltöttem fel tegnap.És mindig szokott legalább egy vevő jelentkezni,de más mások is panaszkodnak az egyik fórumon.
2012. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tisztelt Ügyfeleink!


Először is köszönjük, hogy Magyarország vezető hirdetési oldalát választották.

Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy műszaki hiba adódott a rendszerben, ezért átmenetileg nem működik a levelezés. Fejlesztőink már dolgoznak a probléma mihamarabbi elhárításán, a hiba kijavításáig szíves türelmüket kérnénk! Az üzenetek utólag ki lesznek küldve, így zavartalanul folytatódhat majd az adás-vétel. Még egyszer kérnénk kitartásukat!


Üdvözlettel

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

2012. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tisztelt Jófogás!

Nekem azt írták,hogy az elkövetkező egy órában rendben lesz minden.De sajnos még most se semmi.

Természetes,hogy néha hiba csúszik a gépezetbe,és remélem minél hamarabb megoldásra kerül,mert amit az ismerőseim küldtek próbalevelek sem érkeztek meg.

2012. máj. 31. 12:29
 4/6 anonim válasza:

Tisztelt Ügyfelünk!


A hibát elhárították munkatársaink, így az összes üzenet, amit kiküldtek hamarosan eljut, vagy már megérkezett a címzettekhez.

Sikeres adás-vételt kívánunk minden kedves Ügyfelünknek, és köszönjük a türelmüket!


Üdvözlettel

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

2012. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2012. máj. 31. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Milyen jó hogy pár napig mûködött is. Három napja nem tudok semmiféle böngészôböl eljutni a leveleimig, a hirdetésemet sem tudom letörölni, mert a lap "végtelen átirányítási hurokba" keveredik. Ezt írtam is a hibabejelentôre, de rám se bagóztak. (két hónapja legalább kaptam választ, illetve korrigálva lett egy hiba, de most már egy válaszra se tellik)
2015. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!