Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez lehet Facebook vírus?

Ez lehet Facebook vírus?

Figyelt kérdés
Amikor belépek, nem jelenik meg rendesen a profil, a kezdőlap se semmi. Tehát nem az ismert kék fejléc és se a képek. Helyette egy fehér háttér és azon csak egyszerűen csak a text szöveg. És az is el van csúszva. Mintha "kilógna" a képből, tehát a szövegnek a bal fele lemaradva. Eddig ez a hiba csak akkor volt, mikor a fbook beállításokra kattintottam. De most már a kezdőlap és az egész ilyen. Más gépen ez a hiba nem áll fenn. Az enyémbe vinyó is lett cserélve, de előtte is és utána is ez a hiba megmaradt. Egyedül Explorerben tudok belépni face-re, úgy hogy az oldal megjelenjen ahogy kell és ott se tökéletes minden. Chrome, vagy Firefoxnál az említett hiba van. Nem állítottam el semmit, egyszer csak egyik napról a másikra jelentkezett ez a hiba.

2012. máj. 31. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Nem vírus /legalábbis, a víruskeresőm nem jelzi/, nekem is szokta ezt csinálni, egy rendszer-restart mindig segített orvosolni a problémát.
2012. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába restartolok, már napok óta ez van.
2012. máj. 31. 16:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött, hogy a chat online ismerősök, felkerültek vmiért a jobb oldalra egymás alá.
2012. máj. 31. 16:50
 4/4 anonim válasza:

Hát, ha az sem segít, akkor nem tudom. Futass le egy víruskeresőt, az a legbiztosabb!

Ez egy régiúj funkciója a facebooknak, hogy könnyebben elérhesd őket, hogy jobbra egymásalá teszi az ismerőseid.

2012. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!