Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen a jó Router?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen a jó Router?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami kb. 4 eszközt tud kiszolgálni,(Netbook,Telefonom és esetleg két ismerős telefonja),nem túl drága,mert láttam Tp-link-et 7 470 Ft-ért is,és megbízhetó legyen pl a Tp-link.

2012. máj. 31. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem Micradigital van, ez Belkin termék, és "örökélet-garanciát" vállaltak rá: ha elromlik ingyen kicserélek egy újra. De ezek nem mennek tönkre, a T-Home-os (korábbi Matáv) modemem 2003-óta (9 éve) szolgál hibamentesen, megállás nélkül.

A router-re annyi eszközt kapcsolhatsz WiFi-n, amennyi csatornát engedélyezel, akár 99-et is egyszerre! LAN porton általában csak 4-et lehet, de emellett WiFi-n több eszközt is csatlakoztathatsz!

Mindegy milyen márkát veszel, mindegyik kínai, mint általában minden...

2012. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kellene ami Sim-eken tud 3G-t is megosztani.Azért kellene,mert szarakszik a modem és mindig megszakad a kapcsolat,de a Sim az gyors.
2012. máj. 31. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik router ki tud szolgálni akárhány gépet, a sebesség persze csökken mindegyiknél, az internetkapcsolattól függ, hogy mennyire.


Ha mobilnetet akarsz megosztani, akkor nézz olyat, amin van USB port, vagy beépített 3G modem. De nem minden USB port használható 3G modem-hez. Én javaslom, hogy köttess be vezetékes internetet, mert olcsóbb, és korlátlan, és gyorsabb is ha olyat választasz.

2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem jó a kábeles,mert ez a netbookhoz van(DIGI) és amióta megvan az Xperia mini pro-m azóta azon is szeretnék netezni,de a Vodafone megkéri az árakat.
2012. jún. 1. 16:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez egy 3G router: [link]


Ha váltasz képet, mutatja a hátulján, hogy van egy USB port, ahová be tudod dugni a 3G modemet.


Itt van a beállításhoz leírás: [link]

2012. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha csak a 3G van és nincs vezetékes,ráadásul Netbookom van attól még működő képes gondolat Router-be fogni.Mert a Telefon és hasonló eszközök miatt kellene.
2012. jún. 2. 13:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és egy ilyennek amit legutóbb küldtetek linket,mennyibe fáj az ára?
2012. jún. 2. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ára: [link]


A leírásban mindent megtalálsz, van olyan funkció, hogy kábeles net, vagy mobilnet, vagy mindkettő, és azt is meg lehet adni, hogy melyiket részesítse előnyben.


Azt nem értem, hogy milyen telefonról beszélsz. Nem internetezni akarsz?

2012. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már értem, telefonnal akarsz wifizni. Azt hittem, hogy telefonálni akarsz.
2012. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen telefonon IS akarok netezni.Meg,ha átjön egy haver inkább beírom a telóján a jelszót,mint hogy bárki letelepedjen a gépem elé.
2012. jún. 2. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!