Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldható fel a letiltás?...

Gábor69 kérdése:

Hogyan oldható fel a letiltás? ( részletek lent )

Figyelt kérdés
Ismerősömet letiltották egy társkereső oldalról. ( twoo.com . freemailos címmel ), pedig semmi szabályelleneset nem tett . A rendszerüzenetböl nem derült ki az ok . Az üzemeltetőnek küldött levélre már 2 napja nem válaszolnak. Készítettünk egy másik e-mail címet ( gmail ) .. Azzal beregizett , de öt perc mulva megint letiltották. IP-cím alapján tiltották le? Mi a teendő, ha nem válaszol az oldal üzemeltetője? Válaszokat , segítségeket köszönöm!

2012. máj. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg azért tiltották le, mert elérhetőséget hagyott meg, legalábbis az esetek többségében ez szokott lenni.


2. Az üzemeltető valószínűleg nem fog válaszolni, mert nem foglalkoznak ilyesmivel. Ha mégis válaszol, nem lesz segítőkész.


3. Új regisztrációhoz új IP cím, a cookie-k törlése a böngészőből és új email cím kell. Meg persze úgy kell megadni az adatokat, hogy ne legyél felismerhető.


4. Nem égő, nem kell virtuális ismerős mögé bújni. Senki nem ismer itt téged, felesleges handabandázni.

2012. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
melyik oldalról?
2012. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
00:30: Jaj. Első sor közepe, a zárójel után...
2012. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem handabandázok ... ez így van , ahogy leírtam . Egy kedves ismerősömről van szó . Egyébként töröltem az összes elözményt meg mindent a böngészőből , letakarítottam. ( crhome ) Már eljöttem tőle , mikor eszembe jutott , hogy másik böngészövel próbálok belépni . Vagy az én gépemről. Egyébként ujra kell telepítenem a gépét ,( hétvégén megcsinálom ) és akkor ujra megpróbálom.
2012. jún. 1. 06:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha velem történik , akkor tudnám miért tiltanak le és nem kérnék segítséget itt.
2012. jún. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!