Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincsen Magyarországon olcsóbb...

Nincsen Magyarországon olcsóbb műholdas internet?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyen élek ahol a mobilinterneten kívül nincsen más, de azt jogtalan és meg nem érthető okok miatt lekorlátozzák bizonyos adatmennyiség leforgalmazása után. Neten nézegettem egy-két műholdas szolgáltatást, de olyanokat láttam, hogy 80-100 ezer forint a bekötési díja és a korlátlan netért havi 20 ezret kell fizetni. Az a baj, hogy ez nekem ideális lenne, mert lakóhelytől független, de ki az a ki ennyit meg tud érte fizetni? A gazdagabbak meg olyan helyen élnek, ahol van rendes ADSL vagy már annál modernebb internet kapcsolat. Nincsen olcsóbb műholdas internet? Vagy legalább mikorra várható, hogy olcsóbb lesz?

2012. jún. 1. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen. Érd be a mobilnettel.
2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nadetényleg ***** válasza:
Minden mobilnet csomag úgy műkodik, h bizonyos forgalom felett lekorlátoz, nagyobb csomagot kellene venned. Itt nézz szét: www.internetet.hu/mobilinternet.html
2012. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg itt próbálkozhatsz, hátha kedvezőbb feltételeket találsz:

[link]

2012. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legújabb:

[link]

2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!:


Épp tegnap kötöttem a vodafonenál 2 éves hűségszerződéssel netet és nem működik, hnap vihetem vissza, ennyit a kültéri 3G lefedettségről...

2012. jún. 7. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 1270-et, aztán az élő kapcsolatot válaszd az informatikussal. Segít neked beállítani, mert amit eszközként kapsz, az csak az alapbeállításokat (EDGE) tudja. Hotspotot kaptál? Abban tudok segíteni.
2012. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszer van a gépeden? Valódi vagy tört? Rendszergazdaként telepítetted? Windows XP SP3 kell hozzá pl.

Én 2007. óta használok Vodafone mobilnetet, voltak vele gondjaim, de mindig be tudtam állítani. Most hotspotot használok.

2012. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Feltudtam telepíteni a modemet a gépre, jelerősség 2 oszlop, de csak szaggatva tölt és van mikor automatikusan lecsatlakozik, ami nem lenne jó akkor, ha lelassítják és egy olyan szerverről töltök le nagy méretű fájlt, ami nem támogatja a megszakadt letöltések folytatását. A jelenlegi net az legalább stabil a lassúsága mellett. És am. tudtam 3G-re csatlakozni, azt is be tudtam állítani, hogy csak arra kapcsolódjon, de nem akar menni. Vissza viszem még lehet és maradok a megszokottnál. Am. TP Link MR3420-as routerrel próbáltam, de azzal még szarabb.
2012. jún. 7. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem HSDPA megy, úgy van beállítva, hogy Kizárólag 3G. Sajnos a mobilneteket nem a nagyobb letöltésekre találták ki.
2012. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, de a T-Mobile vmennyivel jobb. Ennél megőrülnék 2 évig. Am. azért akartam ezt a vodafonent, mert olcsóbb, de most nézem a T-Mobilenál is van 1 olcsóbb csomag, lehet azt megpróbálom.
2012. jún. 7. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!