Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy mobilinternetet a...

Vettem egy mobilinternetet a Telenornál, Nokia 21M USB-modemmel. Hogyan tudnám azt megoldani, hogy Wifi-n is elérhető legyen az internet?

Figyelt kérdés
Mindenképp meg kellene ezt oldanom valahogy, de az ügyfélszolgálatot hiába hívtam, azt mondták, hogy Wifi-s ügyben nem tudnak segíteni!

2012. jún. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan routerek, melyeken van USB port és képesek a mobilinternetet is szétosztani wi-fi illetve LAN hálózatokon. Nekem is ilyen van, konkrétan az egyik ilyen a TP Link MR3420. Viszont ezt a fajta modemet nem hiszem, hogy támogatja. Javaslom nézz utána és ha nagyon muszály, akkor venned kell sajnos egy olyan modemet is melyet támogat a router. AZ ilyen routerek 4-5 ezer forint maximum. De ezt téll. csak akkor javaslom, ha nagyon muszály wi-fire szétosztani.
2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis a router 9-10 ezer forint + a modem az 4-5 ezer forint. De próbálj meg olyan routert találni, ami képes lehet ezt a fajta modemet is kezelni.
2012. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi wifi routerre gondolj :


[link]

2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Utolsó hozzászólótól kérdezem,hogy ez milyen típusú router?
2012. jún. 1. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

1. és 2. vagyok:


Az enyém ilyen:


[link]


De ez a router csak a 3, 3.5 és 3.75G hálózatokat támogatja. Se a gyengébb EDGEt és se a Hpernetet nem támogatja. Így ha gyors netet vagy ha nincsen 3G lefedettséged, akkor nem tudod használni. Ez is azért van dobozokon, mert csak 1,5 méteres magasságban van nálam 3G, de úgy is 9-12%-os jelerősség.

2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!