Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell letörölni 2009-es...

Hogy kell letörölni 2009-es msn-ről ezt a sweetim.com-os animációs, hangulatjeles progit?

Figyelt kérdés

már úgy felidegesítettem magam miatta! osztálytársak szerint tök jó,megnéztem,letöltöttem de felejtőős.nem fogom használni.:S

2009-es msn-em van és van hozzá msn plus! :)

ja igen részletesen leírná valaki h hova menjek /mit töröljek bár leheth tudom meg is nézem =D


2009. júl. 1. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás az hogy újból felteszed az msn-t de lehet hogy a programok és törlése menüpont alat megtalálod a sweetim progit.Start-Vezérlőpult-Programok telepítése és törlése-és itt kiválasztod amit akarsz törölni.ha megvan a sweetim progi akkor azt töröld és többé nem látod vagy ha nem látod a lista között akkor töröld le az msn-t és megint rakd fel
2009. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm széépen!!!!!!!!!! (:

szia

2009. júl. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!