Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendőrségen ha feljelentem...

Rendőrségen ha feljelentem tesznek vele valamit, érdemes? Vagy mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Lelopták a régi myvipes képeimet (már rég töröltem magam onnan) és most találkoztam velük a facebookon egy kamu oldalként, mely egy szex oldalt hirdet (ha érdekellek regisztrálj itt. Szöveggel).

2012. jún. 3. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen jelentsd a felhasználót a facebook-on!!

(Még ha nem is tesznek/tehetnek semmit a rendőrök.)

2012. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tehetnek semmit a rendőrök?
2012. jún. 3. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel jelentést de nem biztos hogy lesz belőle valami. Mivel a myvipes képeidet te feltetted a netre így bele egyeztél abba hogy mások számára látható és egyben hozzáférhető. Persze ha visszaélnek a képeiddel ott már más dolog van de nem biztos hogy tenni fognak ellene valamit, de tehetsz feljelentést egy próbát megér.
2012. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kellett volna meztelen képeket felpakolni, arcképpel marhára lehet szexhirdetést hirdetni..
2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg polgári pert indíthatsz személyiségi jogaidra hivatkozva, de egy ilyen ügy sok mindentől pl. hogy voltak elérhetőek a képek mi, szerepel az adott oldalon és hogy használták a képet...stb. Mindenképp lépj kapcsolatba a két oldallal és követeld a képek eltávolítását (ne rögtön perre fenyegetőzz az nem biztos, hogy eredményes) és őrizd meg az e-mail váltást később jól jöhet. Én jogász vagyok és voltám pár hasonló tárgyaláson, és az ilyen internetes ügyeknél nagyon nehéz eredményre jutni, mert nagyon nehéz meghatározni, hogy ki töltötte fel ki üzemelteti....
2012. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!