Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok az oldal kinézet...

Mit gondoltok az oldal kinézetéről?

Figyelt kérdés

Érdekelne mit gondoltok az oldal kinézetéről ! www.gimp.qwqw.hu

Tetszik vagy sem, miért igen, miért nem, milyen kinézetet kellene csinálni, mi tetszene stb.

Előre is köszönöm a válaszokat !



2012. jún. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A fekete-fehér elég fura, hosszú távon kicsit összefolyik, én valami lágyabb hátteret tennék, de ez nagyon szubjektív.

Letisztult, könnyen el tudok rajta igazodni, maga mint lap, olvasható, szép, egyben van.

2012. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valor ***** válasza:

Szia!

Nekem tetszik az oldal színvilága, csupán a bal-szélső gombokat cserélném le valami élesebb feliratú, jobban elütő színvilágúra.

2012. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valor !

Hmm, talán nem is rossz ötlet. Milyen színre gondolsz? Formájában is térjen el, vagy csak színében? Betűszín vagy úgy komplett gomb szín? Ahogy olvastam amit írtál nekem a kiwi szín ugrott be :D

2012. jún. 3. 20:10
 4/6 Valor ***** válasza:
Szerintem elég csak a szöveg színét lecserélni, csak ne legyen rajta anti-alias (élesebb legyen). A kiwi szín szerintem jó lenne.
2012. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez itt nem a reklám helye.
2012. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, ettől a fekete színtől rögtön "képszerkesztős"-nek tűnik az oldal. A fejléckép is nagyon szép.

(Tudom, a kérdést 1 éve tetted fel, de mind1)

2013. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!