Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebookom,...

Feltörték a Facebookom, hogyan lehet eltüntetni a másodlagos e-mail címemet?

Figyelt kérdés

Egyik haverom tudta a g-mail jelszavam és feltörte vele a facebookom poénból még egy hete, de már minden jelszót megváltoztattam, nem tud belépni az e-mailjeim közé, viszont ottmaradt az a másodlagos e-mail cím. Ha jelszót változtatok oda nem küldi el, csak egy értesítő mailt hogy meg lett változtatva.

Engem még is zavar, nehogy valami zűr legyen belőle, mert most eléggé össze vagyunk veszve. Hogyan lehetne ezt eltüntetni?

Most benne vagyok az "Általános fiókbeállítások"ban, azon belül az "E-mail cím"-->"Szerkeszt" -ben, de sehogy sem lehet eltüntetni ezt a másodlagos címet. Mit tegyek?


2012. jún. 3. 19:39
 1/5 Theorba válasza:
Nem áll mellette egy "eltávolítás" Link ??!!
2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi. Azt elfelejtettem leírni hogy egy új facebook e-mail címet hozott létre a barátom.
2012. jún. 3. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Na most tisztázzuk.


A facebook email beállítások része két részre osztható.


Az első részben vannak a regisztrált email címek, pl: gmail, freemail, stb. Ezek azok amikre például megkapod az értesítéseket. Itt minimum 1 email címnek lennie kell, ez az elsődleges cím. A további, másodlagos email címek törölhetőek.


A másik fele az a belső facebook email címed ami "valami@facebook.com". Ezt az email címet csakis facebookon belül tudod elolvasni. Facebook email, kiadhatod például leendő ismerősöknek. Ezt létrehozása után módosítani, törölni nem lehet.


Szóval. A facebookos email cím nem igazán tekinthető másodlagos email címnek. Erre legfeljebb írni lehet. Megnézni meg csak úgy, ha belépnek a facebook fiókodba. De ha megváltoztattad a jelszavadat, akkor ez remélhetőleg nem fog menni.


A fenti részbe tartozó emailek közül 1 kivételével mind törölhető.

2012. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Theorba válasza:

Akkor mostantól a barátod kapja a dolgaid megvátoztasásához szükséges ellenőrző emailt, ezért nem tudsz változtani.


Esetleg két maflás leakasztása megoldaná a helyzetet...

2012. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem az érdekelne ha megadom a másodlagos emailcimet arra az emailcimre miért nem jön értesítö?az eredetire,elsödlegesre jön h megadtam másodlagosat én vok e?igen végig megyek de a másodlagosra-amit szeretnek elsödlegesre állitani nem enged...????miért????
2012. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!