Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Darkorbitra ingyenese botot...

Darkorbitra ingyenese botot tudtok?

Figyelt kérdés
darkorbitra ingyenes botot tudtok?volt már ibotom egy hónapos 2000 ft-ért de most szeretnék egy ingyeneset(akik azt írják hogy ne csalj fejlődj tisztelségesen akkor azok inkább ne is írjanak)

2012. jún. 3. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

biobotot ismerem, bár nem tudom h mennyire biztonságos

bár elvileg az új szűrő miatt egyik bot se biztonságos már.

2012. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
na mi aza bot? amúgy nincs működő bot azt senkise mondaná meg énis kerestem vagyfél évet de nem találtam szerintem hagyd a büdös ***************************** és játsz becsületesen ezzel remélem megspórolok neked egy kis munkát
2012. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

első vsgyok, már mért ne lenne működő bot? :D

ibot, kbot, biobot stb...én pl ezeket ismerem keress rájuk aztán meglátod hogy vannak és működnek is, de lehet h lebuksz..

ha nem lenne müködő bot akkor mért kínlódnának annyit a fejlesztők a botszűrővel?

2012. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ibotom vár volt azt nem szeretném de meg van oldva a dolog mert haveromnak van egy botja és már 45 milliárd kreditet összeszedett :)am melyik szerveren játszotok?
2012. jún. 5. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:

minek kredit? uri kell ide :P

am eu2 de nem igazán játszok már, meguntam pedig elvittem azért elég sokáig

2012. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

1. Én az ingyenes boxybotot használom.

MŰKÖDIK! csak most ha letöltöd egy hibaüzenet jelenik meg, de ez egy hét múlva el fog tűnni. boxybot.net


2. Elite bot.(nem árt egy vírusirtó, lehet vírusos)


nekem nem működött, de lehet neked működik



3. Firebot (nem árt egy vírusirtó, lehet vírusos)

nekem nem működött, de lehet neked működik


a linkeket majd megírom neked E-mailba ű, mert ide nem tudom kitenni


ezeket ismerem. Remélem, segíthettem

2012. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
honnan veszet hogy annyit sz*roznak a bot szűrűvelmellelsleg jobb botot nem tudsz? szerintem ezeket rég kiszürték és egy idő után má nem lehet botolni sőt ujjat se lehet kitalálni
2012. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
bocs, angol a billentyuzetem, es igen, ezzel igenis szaroznak! nemtom mer en amikor anno ezt csinaltam 1szer se vettek eszre magyar 1 en, egez amcsi 1 en es boldogan hasznaltam de azer jobb vigyazni csak ovatosan!
2012. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az sms es módszert ismerem amiben el kell küldeni a

17651 es számra azt hogy

BIG 10740492


Ezzel tudsz szerezni 30 ezer uridiumot. Az sms a normál díjas sms valamennyijével kerül többe, mert németországba megy.


Íme a kép amit print screennel csináltam hogy működik!!!

[link]


Láthatod: 2 es szintű vagyok, van 90 millió kreditem meg 10 000 urim plusz megvan 6 db iris drón.

2012. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem ertem ezt az sms.es dolgot foleg aztnem hogy honnan tudjak ezek hogy hova utaljak az uridiumot ?! -.- mert elkuldom azt a kodot szerintem nem is en kapom az urit hanem te...
2012. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!