Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet szolgáltató...

Melyik internet szolgáltató jó? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Internetszolgáltatót szeretnék váltani. Jelenleg az invitelnél vagyok (de nagyon nagyon alacsony a sávszélesség- havi 5000 ft-ot fizetek érte.)

Tudnátok ajánlani jó internetszolgáltatót? Ahol magas a sávszélesség és nem magas a havidíj??? Köszönöm!



2012. jún. 4. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
DIGI
2012. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elérhető, akkor DIGI, ha nem akkor UPC
2012. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HOL??? Van ahol se digi, se upc... :)
2012. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pest megyében, Aszódon lakom!
2012. jún. 4. 11:25
 5/10 A kérdező kommentje:
A UPC-n gondolkodtam, de sok rossz kritikát olvastam róla... bár idei véleményt nagyon nem találtam róla :/
2012. jún. 4. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan neked kell megnézni, hogy ott mi és mennyiért érhető el.

Ha lehet mindenképpen kábeles netet és ne sima ADSL-t nézz, akkor nagy gond nem lehet.


(Amúgy mondjuk a Digivel nekem pont rossz tapasztalataim vannak. Nagyszüleimnél Budapesten egy 10 emeletes panelban van digis LAN-os net. Hát olcsó, de irdatlan sz*r, hogy 10 percenként szétkapcsol. Nem, nem beállítási hiba miatt.)

2012. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Több, mint 10 éve van UPC netem. Komolyabb probléma sose volt vele. Néha előfordul lassulás, szakadozás (évente max 1-2 alkalom), ilyenkor előfordul, hogy pár napig esténként pl. magas a ping, de rendbe teszik. Teljes leszakadás nagyon ritkán van (évente max 1x), olyankor is max 1-2 óra kiesés van.

Összességében meg vagyok vele elégedve. Persze nem is nagyon van alternatívám, mert itt nincs DIGI, ADSL-t meg használjon az, aki szereti magát szívatni...

2012. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
UPC egy csicska, szar, drága, lassú fos. T-Home-t ajánlom, olcsó, (viszonylag), sávszélesség elég jó, gyorsan letölt mindent, szal összegzésbe: THome a legjobb, UPC ben az a jó, ha veszel, kapsz 1 nintendo DS-t Super Mario játékkal, de különben semmi.... THome-t ajnlom
2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szelessavkereso.hu portál szerint az UPC Fiberpower csomagjai messze verik az összes többi ajánlatot.
2012. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nadetényleg ***** válasza:
Az internetet.hu-n minden komolyabb szolgáltató csomagját láthatod, írd be az irányítószámodat: [link]
2012. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!