Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a böngészők...

Miért van az, hogy a böngészők a gép bekapcsolása után pár percig működnek, de akkor is csak lassan, azután meg semmit nem töltenek be, a torrentek viszont teljes sebességgel seedelnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Emiatt: "a torrentek viszont teljes sebességgel seedelnek?"


Ugyanis valószínűleg ADSL-ed van, és a feltöltési sebesség maximális kihasználása miatt a letöltési sebességed kb. 0-ra csökken, mert nem marad sávszél a kérések és a válaszok továbbítására sem a feltöltési szálon.

Állítsd be a torrentklienst, hogy kb. 80%-on töltsön fel (tehát pl. 512 kbps feltöltés esetén 400 kbps (50 kBps)sebesség legyen. És megjavul minden :)

2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint végigmentem 2x nod32-vel a gépen, már vagy 30x újraindítottam, úgy is, hogy ment a torrent, úgy is, hogy lekorlátoztam, úgy is, hogy a utorrentet el sem indítottam. Ráadásul egy idő után a torrent is meghal. Csak akkor tudok még +1-2 percet rátolni a netműködésre, ha a tálcán arra a bizonyos ikonra jobb-klikkelek és javításra kattintok.
2012. jún. 4. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás: nagy-nehezen feltettem az AVG-t ami megvilágította nekem a Crossrider Web Apps nevű szörnyűséget. Többnyire virulens jellegű dolog, ahogy utánanéztem, azóta semmi gond a böngészőkkel (ráadásul még egy kis rendszerjavítást is csinált nekem az AVG PC Tuneup).
2012. jún. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!