Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor "nullázzák" le a mobil...

Mikor "nullázzák" le a mobil internetet?

Figyelt kérdés
05.31-én kaptam egy sms-t, hogy elértem az adatforgalmam 100%-át. De mikortól netezhetek újra? Nem szeretnék plusz pénzt fizetni ezért addig kikapcsoltam a telómon a netet. Elsejétől nullázzák le, vagy akkor ha be lett fizetve a havi telefonszámla? (május 15-én küldtek utoljára csekket az be van fizetve)(t-mobile)
2012. jún. 4. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem számlázáskor, tehát 30 naponként
2012. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt honnan lehet kideríteni hogy mikor nullázzák le?

Amúgy én még egyszer sem értem el a mobil adatforgalmam 100%-át szóval eléggé furcsa lenne, ha fél hónap alatt elértem annyit, mint máskor még soha sem.

2012. jún. 4. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én T-nél vagyok és az a durva, hogy bent voltam de ezt ők sem tudták megmondani....

Most csomagot váltottam és kaptam sms-t, hogy 1.-én nullázódik a cucc, de eddig össze-vissza volt az egész.

2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem minden hónap 20/21-én szokott. Csak akkor tudják megmondani, ha még nem ment le az adatforgalom(amit én nem értek), te is meg tudod nézni, ha belépsz itt: [link] a my T-mobile-odba, ha jól tudom alapból 12345 a jelszó, de ezt 1430-on jobban meg tudják mondani, majd ha belépsz, az Egyenleg és Forgalom menüben ott van az összes féle szolgáltatás, amire előfizettél, és elvileg ott kéne mutatnia, hogy meddig tart a ciklus(persze hozzáteszem, én Domino-s vagyok).
2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dátum :

2012. június 4.

Forgalmazott adat :

42 MB 502 KB 0 byte

Tehát ez azt jelenti, hogy már lenullázták, és most 42MB-nál tartok?

2012. jún. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!