Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ARRSIS modemen tegnap ahogy...

ARRSIS modemen tegnap ahogy jött a vihar el ment net és az US és a DS led villogott a 2 felirat a Link led-del ami ugye azt jelzi hogy van Net de ez a 2 link mit jelent az us és a ds?

Figyelt kérdés
az US és a DS led villogot a 2 felirat a Link led-del ami ugye az jelzi hogy van Net a gép válasz üzenetnek csak anyit írt hogy (Internet hozzáférés korlátott Windows nem tudta ki terjeszteni a hiba nem a számítógép ben van keresse a hálózat üzemeltetőjét ) de ez a 2 link mit jelent az US és a próbáltam új kapcsolatot létre hozni nem sikerült telefonon sem mivel okos telefon és gondoltam Wifi van telefonon ki jelezte van elérhető hálózat és a telót akartam modem ként használni de így is adtam a sz.r-nak egy pofont de reggelre már volt net.... valaki aki számtech es le írhatná hogy ienkor mit kell csinálni,hogy legyen net meg hogy ezek mit jelentenek.....köszi...
2012. jún. 5. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tudnál értelmesen is fogalmazni és írni?

Akkor talán tudnánk segíteni!

2012. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A modem típusa is sokat segítene (csak nem kábelnettes modem?)
2012. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki hugoom aki 15 éves neki mondtam hogy írja ki ha lesz net közösbe használjuk az oldalt én meg dolgoztam... szóval jött a vihar ki kapcsoltam a gépet utána ki húztama hosszabítót amibe be van dugva a modem gép tft monitor ..... és miután elment a vihar vissza dugtam meg vártam hogy betöltsön a modem utána rá indítottam a gépet és mikor fel akartam menni fészre nem töltötte be hanem a modemen az us és a ds led villogott a link leddel együtt ami azt jelzi hogy van net néztem a háló karit is ott is villogot a zöld led és válasz üzenet nek ezt adta a gép(Internet hozzáférés korlátott Windows nem tudta ki terjeszteni a hiba nem a számítógép ben van keresse a hálózat üzemeltetőjét ) és meg próbáltam a telefont modemnek használni de azt sem engedte .....
2012. jún. 5. 15:31
 4/15 A kérdező kommentje:
igen igen így van kábel modem ...
2012. jún. 5. 15:31
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint kb. egyforma az intelligenciaszinted a húgodéval!

-Próbáld összeszedni a gondolataidat.

-A mondanivalódat mondatokban írd le.

-A mondatot nagybetűvel kell kezdeni.

-A mondat végére pontot kell tenni.

-Egyáltalán, -értelmesebben kellene fogalmazni, hogy az is értse aki -esetleg- segíteni tudna!

2012. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kedves ma 16:16 ki a troger F azmat érdekLI hogy tze mit nyavajogsz!!!



Kérdezőnek : Le kell resetelni a modemet kihúzod a hálózati trafot és kb 30 vagy 60 mp ig nyomva tartod a kis mikrókapcsolót valami hegyes dologgal fogpiszkáló vagy toll segítségével ha igy se lenne jó felkel hívni a szolgáltatót és modem ujrainditást kell kérni :)

2012. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
anyád nak egyforma te bu.i köc.ög neked meg akkora az inteligencia szinted mint a g.inek meg látszik ien kicsi az IQ szinted ilyen . de még ez is sok szóval ellehet húznia fa.zba.... Platinum thx a választ :)) nem itt volt a hiba hanem a szolgáltatóhoz be vágott a villám a villám hárítóba és meg bolondult az egész rendszer azt mondta hogy ha nagy vihar jön mint most volt és ebben nagy volt az elektromos tevékenység és meg bolondította a központi szervert és nekem is meg az egész városonak ezért kattogott a gép+a net ...
2012. jún. 6. 11:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne vagdalkozz, te voltál az ostoba!


Te magad írtad, hogy a gép jelezte: a szolgáltatóddal vedd fel a kapcsolatot!


"...ezt adta a gép(Internet hozzáférés korlátott Windows nem tudta ki terjeszteni a hiba nem a számítógép ben van keresse a hálózat üzemeltetőjét )"


Mégsem azt tetted, hanem szórtad az értelmetlen kérdésed tovább!

Pedig ha azzal kezdted volna, nem lettél volna leekézve!

2012. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nincs mit az a lényeg megoldódott :)
2012. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 12:57 Szerintem meg nem kellene lekezelni senkit vannak itt olyan kérdezők akik még ennyit sem írnak


pl:NEM MEGY A VINDÓZ PEDIG TEGNAP MÉG MENT


meg hasonlok :(

2012. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!