Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a facebook?

Miért lassú a facebook?

Figyelt kérdés
Más oldal nem lassú,csak ez.

2012. jún. 5. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nincs meg a minimum gépigényed hozzá


A Core i7 3960X és a Radeon 6990 Crossfire-ben.

2012. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak tegnaptól lassú azelőtt tiszta gyorsan ment...
2012. jún. 5. 12:11
 3/9 anonim válasza:
Hol netezel? Nálunk is lassú roteren keresztül, így többen is lennénk rajta. Közvetlen kapcsolattal (egyedül) minden rendben.
2012. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szlovákiában
2012. jún. 5. 13:27
 5/9 anonim válasza:

Nem egészen így gondoltam.

Egyedül vagy egy végponton, vagy többen vagytok rajta (otthon egyedül, kollégium, munkahely).

Már csak azért mert lehet, hogy korlátozzák az egy IP címen belépőket. Itt legalábbis vagy ilyen jellegű a gond, vagy a router hibája lehet. De a szolgáltató is bezavarhat.

2012. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jelenleg viszont minden jól működik! (Lehet mások kiléptek?) Reméljük így marad!
2012. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tobb embertol azoknak is lassú. Otthon netezek csak 1 géprol.
2012. jún. 5. 14:18
 8/9 anonim válasza:

Nagy valószínűséggel itt nálunk az lehetett a gond, hogy egy IP címen többen voltunk egyszerre bejelentkezve. Azt nem tudom, hogy ez a Facebook hibája miatt, vagy esetleg valami korlátozás miatt lehetett.

Egyébként kisebb szolgáltatóknál (Magyarországon) előfordul, hogy pl. a Facebook egy végpontnak látja az ott előfizetőket (egy IP címet lát).

Persze ez csak egy feltételezés...


Mi reggel vettük észre, és úgy kora délutánig tartott a hibajelenség.

2012. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsolti1012 válasza:
2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!