Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti észreveszitek, ha facebooko...

Ti észreveszitek, ha facebookon valaki töröl az ismerősei közül? És mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá szkript, ami figyeli a kapcsolatokat. Név szerint kiírja azt is, hogy kivel szűnt meg a kapcsolat és mikor; azt is hogy kivel lett újra meg az ismeretség, és mikor (ha csak felfüggesztette magát).


(socialfixer.com)

2012. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves első válasz írója!


Milyen szkript, hol található?

2012. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beleírtam az oldal címét, socialfixer.com

Ez egy böngészőben futtatható kiegészítő, vagy szkriptkezelőben futtatható parancssor.

Pár extra lehetőséged ad hozzá a Facebook beállításaihoz (például oldal nyújtása nagy felbontású képernyőre, tartalom szűrése - nem kell látnod azt ami nem érdekel, például like-olások, megosztások, megjelenési beállítások, téma, funkciók elrejtése vagy megjelenítése, törölt kapcsolatok figyelése, stb...)


Maga a funkció így néz ki (én cenzúráztam a nevet, azt írja ki, ami a profilhoz meg van adva), helyileg a jobb oldali oszlop alján, a chat fölött mutatja a dolgokat:


Nem vagytok ismerősök: XY - 5 napja

Újra ismerősök vagytok: XY - 12 napja


[link]

2012. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi különb, ez benne van az oldalba, kijelzi neked ha töröl az ismerősök közül, kivéve ha letilt, majd feloldja a tiltást, mert akkor auto megszakad a kapcsolatotok minden értesítés nélkül, max azt veszed észre hogy egy ismerőssel kevesebb van.

Többfajta leválasztási módszer van, amikor nem jelez ki, de ha csak simán lekapcsol akkor észre fogod venni.

2013. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!