Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azonali üzenetküldés alaphango...

Azonali üzenetküldés alaphangon, csak ip-címre, vagy saját IRC szeró. Hogyan? Lentebb konkrétabban.

Figyelt kérdés

Hali. Elég láma kérdésem lenne, mert közöm sincs a témához, szal légyszi v.ki türelmes ember válaszoljon... :D

V.mi irc megoldás kellene nekem, szeretnék egy olyan teljesen kis alap progit, ami fentvan az én és haverom gépén, beírom csatlakozáshoz az ip címét, és tudok neki írni üzit... minden többszemélyes szoba, ingyenes szerver és minden csicsa nélkül, csak üziküldés céljából, semmi reg, nevet se akarok beállítani, csak egyből írni neki, ahová más be sem csatlakozhat... létezik v.mi ilyesmi? Amúgy én win7, ő pedig snow leopárdról tolná...



2012. jún. 6. 20:40
 1/3 Manesz ***** válasza:
Inkább használjatok MSN-t, ugyanaz az érzés (vagy skype ez könnyebben használható), és látjátok mikor van fent a másik, ha meg nincs és írsz neki akkor megkapja. Sajna az IP-s küldés csak LAN hálózaton belül lehetséges.
2012. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna nem akarok regisztrálni sehová ebből a célból, és még egy mailt is hozzá főleg nem, eddig természetesen ezeket használtam :) Sőtt, az lenne a legkockább, ha simán böngésző címsorából tudnék ip-címre üzit írni ami a másik gépén a böngészőjében jelenne meg... beállítani tűzfalon, havertól engedélyezze a bejövetelt, meg nálam is.. (fix ip cím) vagy nemtom, de olyan hackeres lenne, sajna nagyon nem értek a lanhoz, v.ki nemmagyarázná el?!:D A filmekben is megy minden... :D
2012. jún. 6. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor üdv a valóságban. Csinálj, vagy használj már meglévő irc servert erre a célra!
2012. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!