Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő ha a Google...

Mi a teendő ha a Google Chrome annyira összeomlott hogy mindig "A manóba! " hibaüzeneteket kapok?

Figyelt kérdés
Ahogy bekapcsolom a chromeot, erre az oldalra dob. Nem nyílik meg egy honlap se, de még ha a beállításokra kattintok az sem. Javítottam, újratelepítettem de a hiba még mindig fent áll. Továbbra is szeretnék chromeot használni.
2012. jún. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha letörlöd rendesen kell kipucolni a gépet... mindenütt ki legyen törölve ahova helyezhet,helyez mappákat a program.
2012. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt most töröld le, aztán a Vezérlőpultban (XP) tiltsd le az oda beépült Flash Player automatikus frissitését! Nálam ez okozta az összeomlásokat.

Az új: nagyon szigorúra kell beállítani, Csavarkulcs alatt/Beállítások. Webáruházból töltsd le a reklámblokkolót (Adblock Plus) és hozzá a külső szűrőket.

2012. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lepucoltam rendesen, win7-et használok de nem találom a flash player letiltását. Egyébként valószínüleg ebben lehet a turpisság mert amikor leállt utána újrainditóttam és egyből adobe flash player telepítése (frissítése) jött fel.
2012. jún. 7. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Megint újratelepítettem, de ugynaz a hibaüzenet jön fel.
2012. jún. 7. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne egészen biztos de megoldottam a problémát. Újrainstalláltam adobeot és jó lett.
2012. jún. 7. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen komoly gond lehetett a Chrome-ba beépített Adobe Flash Player frissitésével. Nekem újraindult és kékhalált villantott fel a gépem, aztán amikor mégis elindult, az Adobe Flash Player hibáját jelezte. Én is lecseréltem, az automatikus frissitését letiltottam, azóta jó.
2012. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Windows XP-m van, segítenél, hogy hol kell letiltani? /lépésről lépésre/
2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!