Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microbit.eu -n miért tilthatjá...

Microbit.eu -n miért tilthatják le az ember IP címét? Semmit nem csináltam, ugyértem, mindig visszatöltöm a cuccokat és nem értem mi történhetett. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.

2012. jún. 8. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan illem szabály hogy kétszer annyit kell visszatölteni mint amennyit letöltöttél.Lehet ők ezt komolyan veszik ezért tiltottak.Mennyit töltötték vissza?Kétszer annyit vagy csak ugyanannyit?
2012. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak ott szabályok. Íratlan szabályok "megsértése" nem jár ilyesmivel. (torrentezek egy ideje, de most olvasok ilyet először amúgy, 1. nem te találtad ki ezt az "illemszabályt"? )

Lehet csak tévedés volt írj nekik a helyzet tisztázása végett.

2012. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 coopper ***** válasza:

Üdv.


Dupla regisztráció ugyanarról az IP-ről ?


Ez benne van minden torrentoldalon a szabályzatban ez tilos !


Ha olyan neted van, akkor az egész utcának ugyanaz az IP-je.


Üdv.

2012. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg vmi keveredés volt mert pár óra múlva újra megnéztem és betudtam lépni. amugy nincs se kettős regisztráció, és a visszatöltésekkel sincs gond. leellenőriztem és azok rendben vannak... biztos valami keveredés. de köszi a gyors válaszokat. :)
2012. jún. 9. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

#2


Eléggé szomorú hogy már rég torrentezel és még nem hallottál ilyenekről.Gondolom te azok közé tartozol akik basznak visszatölteni a torrentet letöltés után


Vannak olyan oldalak amelyek letiltanak ha szar az arányod,attól hogy te nem töltesz le ilyen oldalakról még nem jelenti azt hogy kitaláltam ezt a dolgot

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Microbiten 0,6-ig kötelező feltölteni. Ha nagyon lassan megy fel, akkor nem is szoktam tovább. /néha 1 hónapig tart/ Ha van rá igény 3-4-szeresen is visszatöltöm. Meg hát akad olyan amiből hetek után sem töltenek 1 árva B-ot sem, ezeket ha már fogy a hely törlöm, bocsássa meg a világ. Az arányom 47-szeres, megnéztem, szóval ne aggasszon.
2012. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is ilyen problémám van.

több mint 1,5 T feltöltésem van és csak 20G letöltésem volt.

viszont a gépemet meg többen is használják igy ez lehet keveredés?

én erről az ipről reggeltem anno már vagy egy éve a többieknek viszont régebbóta van meg a hozzáférésük

2012. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!