Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonal? Tényleg...

Facebook idővonal? Tényleg lehetetlen eltűntetni?

Figyelt kérdés
ha valaki tud rá módot kérem irja le(részletesen). sok helyen azt olvasom lehetetlen :(
2012. jún. 9. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Látszólag lehet elrejteni, de véglegesen visszavonni nem lehet. Amikor mindenki átállt az idővonalra, akkor a régi profilnézet megszűnik.

Mivel te ott csak egy felhasználó vagy, azt kell csinálnod amit ők akarnak. Amíg nem jön egy újabb profilnézetes rendszer, addig az idővonalat kell szeretni. Sok esetben amúgy sem a rossz irányba haladnak a fejlesztők, csak ki kell tapasztalni hogy mégis mire képes az új rendszer, ahelyett hogy egyből elutasítják és utálják.

2012. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sajnálom, hogy nem lehet eltűntetni mert nem én választottam,hogy idővonalas legyek. És, hogy lehet azt, hogy én úgy lássam?
2012. jún. 9. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
timelineremove.com oldalon telepíted a kiegészítőt. Ha a FB megváltoztatja a forráskódot, lehetséges hogy az egész oldal használhatatlan lesz, mivel nem tud a kiegészítő sem lefutni. Nem egy ember panaszkodott már ilyesmire, úgyhogy csak akkor telepítsd, ha nem zavar ez a kockázat. 100%-os megoldás nincs.
2012. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se kinlódok a régi profil visszaállitásával, ha az idővonal a fejlődés, akkor legyen. Elvégre Mark Zuckeberg csak tudja mit csinál..

De ha a régi profilt akarod, azt már sok helyen megirták, ha eltünteted és a régit használod, attől még partnereid idővonalas megjelenése nem fog megváltozni és másképpen működni


[link]


És egy rövid video a YouTube-ról:

http://www.youtube.com/watch?v=WFUTbL0vEik&feature=youtu.be


De már az idővonal is átalakulóban van:

[link]

2012. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!